Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 306 skrzynia biegów

27 Mar 2016 20:26 894 10
  • Poziom 11  
    Witam mam peuegota 306 98r dziadek ale szkoda mi go sprzedać mam problem ze skrzynią biegów drażek bardzo lużny mam przed skrzynia taka poduszke ona trzyma cała wajche od biegów i tam jest luz wkręciłem tam dwa wkręty w nia i jest sztywne ale to nie jest rozwiazanie wiec chce wiedzieć czy da sie ja jakoś wymienić Pozdrawiam Kamil :D
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    No właśnie na końcu dzwigni jest przed skrzynia i przed wodzikami jest taka jak by tuleja i tam jest największy luz nie wiem jak to fachowo się pisze ale jak to wymienić?
  • Poziom 11  
    Mi się wydaje kolego że my się nie rozumiemy zrobie ci zdjęcia jak tam podejdę i zobaczysz o co mi chodzi. A teraz mam inne pytanko pomijając tamten temat a pociagnąć inny wiecie morze jak dolać oleju do skrzyni w tym modelu?

Dodano po 3 [godziny] 53 [minuty]:

Panowie czy wiecie jak dolać oleju do skrzyni w moim peugeocie i czy wogule się da?
  • Poziom 11  
    Mam taki odpowietrznik na górze skrzyni taka zaślepka plastikowa to jest to? a jaki model czego podać?
  • Poziom 11  
    Dzięki to wiem że to tam trzeba wlać. A jeszcze jak to zrobić bo mówili mi kiedyś ze na zapalonym silniku jest jakaś różnica czy zrobię to na zgaszonym? a model skrzyni to ciężko mi znalezć bo tam wszystko zabrudzone jest.
  • Poziom 11  
    Aha to dzięki wleje sobie bo nie wiadomo ile tam tego jest. Pozdrawiam.