Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brakujący plik win XP - ReassuringMalapert.dll

Tadeusz kusiak 28 Mar 2016 12:59 516 8
  • #1 28 Mar 2016 12:59
    Tadeusz kusiak
    Poziom 15  

Witam!
    Przez nieuwagę prawdopodobnie usunąłem plik objawia się tym że po każdym włączeniu laptopa zatrzymuje się na "RUNDLL -ReassuringMalapert.dll po kliknięciu OK laptop normalnie pracuje.
    Nie mam możliwości ponownej instalacji z uwagi na czyjąś własność a chciałbym w jakiś sposób aby system normalnie się instalował.
    Moja prośba czy może ktoś (może to głupie pytanie) podesłał mi ten plik czy istnieje inny sposób.
    Przyznam jestem w nie komfortowej sytuacji .
    Z góry dziękuję za pomoc
    Tadeusz

0 8
  • #2 28 Mar 2016 13:24
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Witaj. To nie jest plik systemowy tylko jest to część infekcji (lub pozostałość po niej). Nie należy uzupełniać tego pliku, trzeba wyczyścić komputer, aby nie próbował uruchomić tego pliku (i być może innych składników tej czy innych infekcji).

Przeczytaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1044160.html - pobierz FRST, zrób skanowanie i załącz na Forum dwa wygenerowane przez ten program pliki tekstowe (FRST i Addition). Na pewno znajdzie się ktoś, kto pomoże Ci to usunąć.

0
  • #3 28 Mar 2016 13:24
    A.Gieronimo
    Poziom 35  

Odpal msconfig, włącz zakładkę uruchamianie i zrób jej screen.

0
  • #4 29 Mar 2016 10:55
    Kolobos
    Spec od komputerów

@A.Gieronimo tego wpisu nie ma w msconfig. Wlasnie dlatego wymagane sa logi z FRST.

0
  • #5 01 Kwi 2016 15:38
    Tadeusz kusiak
    Poziom 15  

Witam!
    Wszystkiego probowalen co koledzy radzili abym wykonal niestety nic to nie dawalo.
    Jak sie okazalo problem byl inny syn sasiadow chodzi do 5 klasy podstawowki wykonal to 5 minut wgral program AUTORUNS i odchaczyl ten pik w programie to wszystko.
    Wszystko dziala super.
    Pozdrawiam
    Tadeusz

Dodano po 31 [sekundy]:

Temat Zamykam!

0
  • #6 01 Kwi 2016 15:45
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Sam FRST nie zrobi niczego automatycznie. Przy skanowaniu FRST można wyczyścić cały system, a nie wyłączyć jeden problem, stąd też taka metoda została Ci polecona, ale skoro wystarczy Ci usunięcie tylko jednego problemu - to OK, można tak zostawić.

0
  • #7 01 Kwi 2016 15:49
    Acorus 20
    Spec od komputerów

Nie pokazałeś logów i dlatego nikt Ci nie pomógł.

0
  • #8 01 Kwi 2016 16:01
    Kolobos
    Spec od komputerów

@Tadeusz kusiak specjalista... w koncu po co usuwac infekcje i jej skladniki w calosci skoro mozna wylaczyc jeden wpis i udawac, ze jest ok.

0
  • #9 02 Kwi 2016 12:57
    Tadeusz kusiak
    Poziom 15  

Nie mialem zamiaru nikogo urazic jezeli ktos sie poczul w ten sposob to przepraszam!
    Tadeusz

0