Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pioneer Ddj Sb Czy Numark N4 ? Może Coś Innego?

_amd_ 28 Mar 2016 22:32 654 1
    _amd_
    Level 9  
    Witajcie

Szukam kontrolera głównie do grania setów. Ma komunikować się z laptopem poprzez USB i tak aby można było nagrywać to co robię nie wiem czy da się tak bezpośrednio w programie (np Traktorze) czy trzeba będzię się łączyć poprzez wejście liniowe z kompem. Ma być jak najbardziej funkcjonalny oraz efektowny pod względem efektów i opcji. Posiadać powinien również odsłuch na słuchawki. Wziąłem pod uwagę Pioneer ddj sb oraz numar n4. Może jest jeszcze coś godnego uwagi do 1300 zł ? Używki wchodzą w grę. Doradzicie cosik ? Pozdro
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Czarnamasa
    Level 8  
    Osobiście nie miałem możliwości wypróbowania żadnego z powyższych kontrolerów, ale biorąc pod uwagę opinię, które niejednokrotnie słyszałem, wydaje mi się, że lepszy będzie Pioneer DDJ-SB.

Jeżeli chcesz nagrywać swoje sety, to wiem, że się da przez program VirtualDJ. Co do traktora, albo serato nie jestem pewien, gdyż nigdy nie miałem potrzeby używać tej funkcji.