Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czytnik kart inteligentnych i zblizeniowych dell e6500 windows 10 od a do z

60jarek 29 Mar 2016 11:14 1197 0
  • #1 29 Mar 2016 11:14
    60jarek
    Poziom 11  

Zakupiłem komputer dell e6500 posiada czytnik kart chip i zbliżeniowych.
    1. Czytnik kart chip na pewno jest i działa bo po włożeniu karty z banku PKO SA pokazuje ze wykrył .
    a. Do jakich kart odczytu służy typ model pojemność częstotliwość? -nie posiadam żadnej chce zakupić ale jaką proszę o konkret są na allegro tylko którą?
    b. Wiem że można użyć np do zabezpieczenia komputera i ten temat mnie interesuje + punkt a.
    c. Jakie oprogramowanie pod Windows 10 dell e6500? - jest jakieś na stronie dell które użyć i jak.
    2. Mam pod klawiaturą znaczek czytnika kart zbliżeniowych jak stwierdzić czy czytnik jest zamontowany jak go wykryć?
    a. Jaki rodzaj kart i innych urządzeń zbliżeniowych czyta typ częstotliwość- zakupię tylko jaką np kartę?
    b. Wiem że można użyć np do zabezpieczenia komputera i ten temat mnie interesuje + punkt a.
    c. Jakie oprogramowanie pod Windows 10 dell e6500? - jest jakieś na stronie dell które użyć i jak.
    Prośba nie piszcie że wszystko jest na stronie dell instrukcji w serwisie na razie poświeciłem mnóstwo czasu na przeglądanie i poszukiwanie informacji interesuje mnie konkrety puki co nawet w serwisie nic od nich nie wydębiłem temat tabu widocznie mam pecha. Proszę o pomoc dla początkującego jak chłopu na polu.
    Proszę o odp. np 1a 2b.

EDIT
    Komputer posiada oba czytniki zbliżeniowy rfid i chip kart pod win 10 nie udało mi się ich uruchomić. Zakupiłem do testu karty chip sle 5528 -tej komputer nie widzi oraz karty rfid 13,56 mhzMHz i 125 khzKHz tych też nie widzi -brak oprogramowania. Gdy wkładam kartę do bankomatu wykrywa nie znana kartę inteligentna ok. Pow win 10 nie potrafię odczytać kart rfid nie wiem jaki soft zastosować.
    Proszę o pomoc.

EDIT
    Potrzebuję sterownik do czytnika kart zbliżeniowych Dell Latitude E6500 Windows 10.

Posty scaliłem. RADU23

0 0
  Szukaj w 5mln produktów