Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SCANDIAG opinie, mozliwosci

29 Mar 2016 21:43 3849 6
 • Level 10  
  Witam zamierzam kupić diagnoskop scandiag ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jego temat. Przede wszystkim jakie posiada możliwość np w porównaniu z popularnymi klonami ( autocom, cdp, Delphi ). Jeżeli miał ktoś styczność lub pracuje na scandiag to prosze o informacje
 • VAG group specialist
  To co ja moge od siebie powiedzieć to wole pracować na autocom, cdp, delphi. Szybko, zwinnie, dużo obsługuje, dużo potrafi, dużo marek. Aczkolwiek oba się potrafią uzupełniać nawzajem. Ale to rzadko się zdarza żeby autocom nie pobrał auta, chyba ze jakieś cudo.
 • Level 10  
  Tak tylko zależy mi aby mieć coś oryginalnego z licencją a scandiag ma dobrą cenę.
  Wiadomo że najlepsze są serwisówki, ale chcę mięć jakiś uniwersalny na legalu. Nigdy nie wiadomo kto przyjeżdża i czy przypadkiem po podpięciu nie wyciągnie jakiejś legitymacji.

  A czy jest chociaż w 80% tak dobry jak autocom?
 • Helpful post
  VAG group specialist
  Moim zdaniem nie jest. Rozumiem Cię co do legalności ciężko w takich pieniądzach znaleźć coś konkretnego.
 • Level 10  
  Tak też myślałem. Dzięki za informację. Ale i tak będę musiał kupić coś uniwersalnego w dobrych pieniądzach, myślałem o vdm ucandas lub właśnie scandiag. Sprzedawca tego sprzętu twierdzi że scandiag ma większe możliowści. Ale żadnych bliższych informacji nie potrafił mi udzielić.


  Moim zdaniem nie ma co pchać się w takie drogie rzeczy jak kts i itp. bo i tak nie zrobi się nim tego co serwisówkami nawet klonami
 • Helpful post
  VAG group specialist
  Co do KTS to fajna sprawa robi dużo ale żeby mieć legal to trzeba opłacać niestety, no i za głowice swoje zapłacić. Jaki budżet chcesz przeznaczyć na zakup interfejsu?
 • Level 10  
  Temat do zamknięcia