Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cetralny zamek w seacie Ibizie

MKWojtczak 24 Cze 2005 13:59 2396 4
  • #1 24 Cze 2005 13:59
    MKWojtczak
    Poziom 11  

Po wymianie baterii w pilocie centralnego zamka centralny przestał działać -seat Ibiza-Pomóżcie

0 4
  • #2 24 Cze 2005 15:46
    Tomek665
    Poziom 28  

za mało informacji podaj więcej o typie modelu roczniku auta i centralki

0
  • #3 25 Cze 2005 11:28
    MKWojtczak
    Poziom 11  

Jest to Ibiza z 1997 roku z silnikiem 1.0 z orginalnym centralnym zamkiem sterowanym pneumatycznie, pilot w kluczyku wyprodukowany przez Simensa.Cetralny działa tylko gdy wciskam dzwignie blokady zamka na drzwiach kierowcy tam gdzie znajduje się siłownik master.

0
  • Pomocny post
    #4 07 Wrz 2005 22:16
    Hubi1981
    Poziom 10  

witam ja mam to samoa raz nie probowal tylko raz dzialal em go od nowa zaprogramowac ale teraz wogle nie dziala..... podobno siada jakis modul... koszt 300zl...

Dodano po 1 [godziny] 34 [minuty]:

to dziala na 100% dzis zaprogramowalem ale nie dziala mi otwieranie wina modulu w pilocie....

1.1.1 Zdalne sterowanie falami poczerwieni.

- Włożyć jeden z kluczyków do zamka drzwi kierowcy.
    - Przekręcić kluczyk w celu zamknięcia zamka drzwi i przytrzymać w tej pozycji co najmniej 5 sek.
    - Przekręcić kluczyk 3 razy w kierunku otwarcia zamka drzwi i uaktywnienia systemu.
    - Wyjąć kluczyk i skierować w kierunku lusterka wstecznego.
    - Nacisnąć przycisk zamykający zamek i przytrzymać, następnie nacisnąć przycisk otwierający 3 razy.
    - Puścić przycisk zamykający. Dioda znajdująca się w kluczyku powinna zacząć mrugać. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny.
    - Przez następne 20 sek. Istnieje możliwość zaprogramowania drugiego kluczyka.

1.1.2 Zdalne sterowanie falami radiowymi modele do 1999.

- Włączyć zapłon na krócej niż 5 sek.
    - Wyjąć kluczyk ze stacyjki
    - Nacisnąć przycisk zamykający.
    - Nacisnąć przycisk otwierający 3 razy.
    - Puścić przycisk zamykający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny.

1.1.3 Zdalne sterowanie falami radiowymi modele od 1999.

- Nacisnąć przycisk otwierający.
    - Nacisnąć przycisk zamykający 3 razy.
    Puścić przycisk otwierający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny

0
  • #5 12 Lis 2005 23:20
    MKWojtczak
    Poziom 11  

Mnie pomógł ten sposób na programowanie pilota:1.1.2 Zdalne sterowanie falami radiowymi modele do 1999.

- Nacisnąć przycisk zamykający.
    - Nacisnąć przycisk otwierający 3 razy.
    - Puścić przycisk zamykający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny.
    Życzę owocnych doświadczeń K W

0