Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Połączenie Satel Versa- komunikat połączenia integra

grosiu24 30 Mar 2016 22:06 1053 8
Optex
    grosiu24
    Level 9  
    Witam.
    Z góry przepraszam jeśli taki problem był już opisany na forum, ale szukam kilka godzin i nie mogę znaleźć.
    Programują verse 10, po uruchomieniu TS i połączenia RS, klikam w Dloaxie Nowy--->Ustawienia producenta--->versa 10 , po czym klikam na lampkę połączenia com. I w tym momencie wyskakuje mi komunikat " Odebrano zgłoszenie centrali integra. połączyć ? "
    Ni jak nie potrafię sobie z tym poradzić, gdzie leży problem?
    Z góry dzięki ?
  • Optex
    pawelalarm
    Level 9  
    Port COM jest dobrze ustawiony?
    sasanp
    Level 12  
    Port niekoniecznie jeżeli centrala zgłasza się port jest ok. Musisz w programie wpisać ID centrali oraz ID Dloadx inaczej odrzuci połączenie.
  • Optex
    grosiu24
    Level 9  
    Wpisałem i nadal to samo.
    Weszłem w KOMUNIKACJA--->KONFIGURACJA KOMUNIKACJI---> I tam w IDENTYFIKATOR DLOAX wcisnąłem "okularki", które wygenerowały kod i poniżej w IDENTYFIKATOR VERSA wpisałem ten sam i nadal nic.
    pawelwolanczuk
    Level 13  
    Wydaje mi się, że podobny problem był poruszany tutaj.

Może jednak coś jest z ustawieniami hasłami komputera i centrali?

Edit:
    Chyba jednak nie tędy droga. Zwracam honor.
    grosiu24
    Level 9  
    Cały czas nie mogę zrozumieć skąd się bierze ta INTEGRA. Przeinstalowałem Dloadx i nic mam wersje 1.14.001.
    MariuszX49
    Level 21  
    Zmieni kolega identyfikator centrali w CA jak i w programie może to coś da wydaje mi się że ma jakiś plik w programie o tej nazwie z konfiguracją zapisany i dlatego taki opis wyskakuje. Kolega programuje nowy system czy istniejący?
    grosiu24
    Level 9  
    System jest nowy. Właśnie kolega też o tym wspomniał. Dam na pewno znać jaki będzie wynik próby.
    grosiu24
    Level 9  
    Witam ponownie. Problemem okazał się brak sterownika USB-RS Driver. Zmyliło mnie to, że dioda świeciła się na zielono i wyświetlał się komunikat " Odebrano zgłoszenie centrali integra. połączyć ? "