Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo z51-70 - Błąd przy instalacji windows 7, komputer nie uruchamia się

31 Mar 2016 12:06 1026 2
  • Poziom 2  
    Proszę o pomoc. Mój komputer to Lenovo Z51-70, sa z nim wielkie kłopoty, jest niestabilny, kilka razy już musiałam stawiać na nim system od nowa. Oryginalany Windows 7 mam na płycie. Tym razem coś poszlo nie tak, problem wygląda w następujący sposób:
    -instalacja nowej windy przebiegała sprawnie aż do ostatniego etapu, zawiesiło się na "kończenie instalacji" (czy jakoś tak to brzmiało). Zostawiłam komputer w tym stanie na noc, rano było bez zmian, więc zrobiłam jedyne co się dało, czyli restart
    -od tego momentu po każdym włączeniu pojawia się wyłącznie komunikat:

"Komputer został nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd. Nie można kontynuować instalacji systemu Windows. Aby zainstalować system Windows kliknij przycisk OK w celu ponownego uruchomienia komputera, a następnie ponownie uruchom instalator"
    na niebieskim tle windowsa.

Umiem wejść do biosu (przyciskiem) ale nie mam pojęcia co tam zrobić. To jakiś nowy bios, wygląda inaczej niż opisy, które znalazłam w innych wątkach tutaj.
    Poza biosem nie można nic, każde włączenie oznacza powyższy komunikat o błędzie, bez wzlględu czy uruchamiam komp z płytą windows czy bez:(
    HELP :(
  • Poziom 13  
    odkleja sie chipset w tym modelu od plyty to moze byc przyczyna
  • Poziom 2  
    Czy mogę zrobić cokolwiek, żeby teraz postawić windows? :(