Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laserdent Urania - Drukarka

Szymon29777 31 Mar 2016 13:21 2667 7
  • #1 31 Mar 2016 13:21
    Szymon29777
    Poziom 8  

Witam. Potrzebuję zakupić drukarkę do autoklawu Laserdent Urania, nie ukrywam że autoklaw już jest wiekowy i chciałbym załatwić sprawę jak najniższym kosztem, niestety nowa pani inspektor wymaga takich wydruków. Nie mogę znaleźć drukarki dedykowanej do tego modelu czy mogę zakupić jakąś inną - używana? Tylko jaka będzie pasować? Z góry dzięki za pomoc.

1 7
  • Pomocny post
    #2 31 Mar 2016 20:40
    fernandosucre
    Moderator Sprzęt Medyczny

Po pierwsze podstawa prawna się kłania, a takiej brak jako wymóg posiadania drukarki. Możesz sprawdzić czy jeszcze mają takie w Amadarze lub dental holdingu pytaj o drukarki do exacty. Koszt na bank przekroczy 1 tyś.

1
  • #3 31 Mar 2016 21:18
    Szymon29777
    Poziom 8  

Dzięki za pomoc , popytam może będą coś mieli, choć nie ukrywam że trochę szkoda mi tyle do niego dokładać bo myślę o wymianie najpóźniej w przyszłym roku. Może pani inspektor zapomni o tej drukarce do kolejnej wizyty.

0
  • #4 02 Kwi 2016 19:39
    Szymon29777
    Poziom 8  

Słuchajcie pojawił się kolejny problem. Zauważyłem że z pod autoklawu coś wycieka, zlokalizowalem wyciek ale zainteresowała mnie inna sprawa mianowicie w momencie jak autoklaw wypuszcza ciśnienie i rozpoczyna suszenie cześć tej gorącej wody trafia w wężyki pomp, czy to normalne? Czy wzywać serwis czym prędzej? Z góry dzięki za pomoc.

0
  • Pomocny post
    #5 03 Kwi 2016 00:01
    fernandosucre
    Moderator Sprzęt Medyczny

Tak ma być.

0
  • #6 03 Kwi 2016 08:17
    Szymon29777
    Poziom 8  

Super, wielkie dzięki.

0
  • #7 04 Kwi 2016 08:43
    bobo 44

Poziom 17  

fernandosucre napisał:
    Po pierwsze podstawa prawna się kłania, a takiej brak jako wymóg posiadania drukarki. Możesz sprawdzić czy jeszcze mają takie w Amadarze lub dental holdingu pytaj o drukarki do exacty. Koszt na bank przekroczy 1 tyś.

Nie do końca tak jest każdy autoklaw parowy wymaga okresowej walidacji a w czasie walidacji niestety jest potrzebna drukarka do rejestracji, ponadto każdy proces sterylizacji podlega archiwizacji i przechowywania jej przez 10lat art 442 kc dlatego drukarka jest niezbędna.

0
  • #8 04 Kwi 2016 18:52
    PiotrDSerwis
    Poziom 13  

A co ma art. 445 kc do drukarki? Dobry prawnik podważy i wydruk. Są paski (wskaźniki), są testy biologiczne, są rejestratory do walidacji i rejestrowania przebiegu procesu... Co da Ci drukarka? Wydruk parametrów jakie "zanotują" czujniki których prawidłowość sprawdzasz?

Chciałem jeszcze coś napisać ale nie jesteśmy w odpowiednim dziale

0
  Szukaj w 5mln produktów