Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

play station 3 slim - Play station nie łaczy sie z telewizorem

31 Mar 2016 13:27 1023 4
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam problem z PS3, a mianowicie:
    Gdy właczam ps3 i wchodze na kanal hdmi na tv na ktorym jest podpieta plejka ona nie zawsze reaguje, zazwyczaj jak wlacze ja to przez jakies 20sekund jest wykrywalna przez telewizor i nie zawsze sie z nim polaczy(brak sygnału), po nie udanej probie polaczenia po jakichs 40sekundach plejka sie wylacza i nawet sie nie swieci czerwona dioda tzn. zeby zagrac musze sie meczyc sporo czasu, a gdy nawet juz sie wlaczy to typu pogram godzine i albo sie zetnie na stale albo po prostu sie wylaczy na poczatku myslalem ze to wina pada wiec go zmienilem i dalej to samo.
    czasami nie wyswietla mi sie komunikat brak sygnalu tylko wlacza sie plejka, ale to jest rzadkosc, prosze o pomoc :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 29  
    Wymieniałeś przewód podłączeniowy HDMI?
    Próbowałeś podłączyć do innego gniazda HDMI? Albo do innego TV?
    Od tego zacznij rozwiązywanie problemu z sygnałem wizyjnym, a nie od zmiany pada ...
  • Poziom 2  
    Pad był uszkodzony i nie wiedzialem czy jest na pewno sprawny, ale okazał sie sprawny, podlaczalem juz do innego TV, innego gniazda
  • Poziom 29  
    Fajnie że podłączałeś, ale jakie były objawy to dalej nie napisałeś.
    Podłączałeś tym samym przewodem HDMI?
    Czy nowym? Innym?

Odpisuj na wszystkie pytania na raz, to pójdzie szybciej, jak nie będę musiał wyciągać informacji ...
  • Poziom 2  
    Do zamknięcia