Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Laptopy na części lub ich części.

DriverMSG 31 Mar 2016 13:36 5616 0
  • #1 31 Mar 2016 13:36
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Sprzedam kilka laptopów na części.

Asus Eee PC 1005PXD Już bez matrycy - sprzedana.
    Stan techniczny nieznany. Po wstępnych oględzinach:
    Zawiasy wyglądają na sprawne, obudowa niepopękana, brak dysku HDD, brak śrubek, klawiatura z cyrylicą. Brak zasilacza - nie uruchamiałem go.
    [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części.

Acer 6920G 814G32Bn Sprzedane.
    Stan techniczny nieznany. Oględziny:
    Zdekompletowany - brak HDD, brak wentylatora, brak pamięci RAM, brak śrubek, zawiasy całe ale mają luzy, obudowa porysowana ale nie popękana. Klawiatura uszkodzona - cyrylica. Brak zaślepki napędu optycznego. Nie uruchamia się po podłączeniu zasilacza. Brak zasilacza.
    [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części.

HP Omnibook 6000
    Oględziny:
    Laptop uruchamia się, wygląda na kompletny (poza zasilaczem), wgrany Windows XP Home język niemiecki. Pęknięta górna obudowa w okolicy zamka klapy. Klawiatura QWERTZ, dysk twardy około 6GB.
    [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części.

Toshiba Satellite L500-1R3 - PSLS0E-06701CDU SPRZEDANE
    Zmęczony laptop trafił do mnie z awarią - wyłączał się losowo, stwierdziłem uszkodzenie dysku i/lub płyty gł. Właściciel nie zgłosił się, by ustalić dalszy ciąg naprawy. W międzyczasie laptop został na dawcę, więc brakuje mu pamięci RAM, wentylatora, dysku, śrubek i nie wiem czego jeszcze. Matryca i napęd optyczny prawdopodobnie sprawne. Brak zasilacza.
    [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części.

Toshiba Satellite M60-135
    Oględziny:
    Laptop bez HDD i pamięci RAM. Po uzupełnieniu uruchamia się, ale wyświetla tylko pół obrazu. Nie wiem, czy uszkodzona matryca, czy karta graficzna.
    Obudowa porysowana ale nie popękana, zawiasy całe, klawiatura QWERTZ, brak zasilacza, dysku i pamięci RAM.

Już zdekompletowany, proszę dopytać o części.
    [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części. [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części.
    [Sprzedam] Laptopy na części lub ich części.

Cena do negocjacji 50zł szt. Koszty wysyłki pokrywa kupujący.
    W przypadku zakupu części, cena do ustalenia via PW.
    Nie udzielam gwarancji na w/w urządzenia. Przed zakupem proszę dopytać o detale, udzielę możliwie najdokładniejszych informacji.

Posiadam też inne części do starszych laptopów i PC (z wyjątkiem HDD, dysków nie posiadam w sprzedaży) - o dostępność części proszę pytać.

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME