Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ursus C360 - Wyrzuca wodę z chłodnicy Ursus c360

kamillo15-1993 31 Mar 2016 18:41 11019 7
    kamillo15-1993
    Level 7  
    Witam !!! Mam Problem ze swoim ciągnikiem . Silnik po Kapitalnym remoncie i wyrzuca wodę z chłodnicy nie miałem założonego termostatu. Zaprzyjaźniony mechanik powiedział żeby wstawić termostat i zobaczyć czy problem ustąpi , więc wstawiłem. Po przejechaniu kilku kilometrów wskazówka temperatury wskazywała czerwone pole , jaka może być tego przyczyna ?
    User removed account
    User removed account  
    FRANKOX
    Level 15  
    Witam !
    Taki efekt kiedyś miałem jak była uszkodzona uszczelka pod głowicą , albo źle została założona . Jak był taki efekt w samochodzie osobowym to było mikro-pęknięcie w bloku i dopiero jak się silnik nagrzał to wywalało płyn z chłodnicy.
    Brak termostatu powodowałby dłuższe nagrzewanie się silnika.
    vcc
    Level 35  
    Uszczelka pod głowicą lub pęknięta głowica, zakładane te same po remoncie czy wzięte inne na wymianę?
    kamillo15-1993
    Level 7  
    vcc wrote:
    Uszczelka pod głowicą lub pęknięta głowica, zakładane te same po remoncie czy wzięte inne na wymianę?

Założone zostały te same głowice . Jak można sprawdzić która to głowica może być uszkodzona bez odkręcania wszystkich ?
  • Helpful post
    zbigniew125
    Level 24  
    kamillo15-1993 wrote:
    vcc wrote:

Założone zostały te same głowice . Jak można sprawdzić która to głowica może być uszkodzona bez odkręcania wszystkich ?

Niestety bez demontażu wszystkich głowic nic się nie dowiesz .
    User removed account
    User removed account