Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ursus C360 - Wyrzuca wodę z chłodnicy Ursus c360

31 Mar 2016 18:41 5169 7
  • Poziom 5  
    Witam !!! Mam Problem ze swoim ciągnikiem . Silnik po Kapitalnym remoncie i wyrzuca wodę z chłodnicy nie miałem założonego termostatu. Zaprzyjaźniony mechanik powiedział żeby wstawić termostat i zobaczyć czy problem ustąpi , więc wstawiłem. Po przejechaniu kilku kilometrów wskazówka temperatury wskazywała czerwone pole , jaka może być tego przyczyna ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Witam !
    Taki efekt kiedyś miałem jak była uszkodzona uszczelka pod głowicą , albo źle została założona . Jak był taki efekt w samochodzie osobowym to było mikro-pęknięcie w bloku i dopiero jak się silnik nagrzał to wywalało płyn z chłodnicy.
    Brak termostatu powodowałby dłuższe nagrzewanie się silnika.
  • Poziom 34  
    Uszczelka pod głowicą lub pęknięta głowica, zakładane te same po remoncie czy wzięte inne na wymianę?
  • Poziom 5  
    vcc napisał:
    Uszczelka pod głowicą lub pęknięta głowica, zakładane te same po remoncie czy wzięte inne na wymianę?

Założone zostały te same głowice . Jak można sprawdzić która to głowica może być uszkodzona bez odkręcania wszystkich ?
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    kamillo15-1993 napisał:
    vcc napisał:

Założone zostały te same głowice . Jak można sprawdzić która to głowica może być uszkodzona bez odkręcania wszystkich ?

Niestety bez demontażu wszystkich głowic nic się nie dowiesz .
  • Użytkownik usunął konto