Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ursus C360 - Wyrzuca wodę z chłodnicy Ursus c360

kamillo15-1993 31 Mar 2016 18:41 9120 7
    kamillo15-1993
    Level 6  
    Witam !!! Mam Problem ze swoim ciągnikiem . Silnik po Kapitalnym remoncie i wyrzuca wodę z chłodnicy nie miałem założonego termostatu. Zaprzyjaźniony mechanik powiedział żeby wstawić termostat i zobaczyć czy problem ustąpi , więc wstawiłem. Po przejechaniu kilku kilometrów wskazówka temperatury wskazywała czerwone pole , jaka może być tego przyczyna ?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    User removed account
    User removed account  
    FRANKOX
    Level 15  
    Witam !
    Taki efekt kiedyś miałem jak była uszkodzona uszczelka pod głowicą , albo źle została założona . Jak był taki efekt w samochodzie osobowym to było mikro-pęknięcie w bloku i dopiero jak się silnik nagrzał to wywalało płyn z chłodnicy.
    Brak termostatu powodowałby dłuższe nagrzewanie się silnika.
    vcc
    Level 34  
    Uszczelka pod głowicą lub pęknięta głowica, zakładane te same po remoncie czy wzięte inne na wymianę?
    kamillo15-1993
    Level 6  
    vcc wrote:
    Uszczelka pod głowicą lub pęknięta głowica, zakładane te same po remoncie czy wzięte inne na wymianę?

Założone zostały te same głowice . Jak można sprawdzić która to głowica może być uszkodzona bez odkręcania wszystkich ?
  • Helpful post
    zbigniew125
    Level 23  
    kamillo15-1993 wrote:
    vcc wrote:

Założone zostały te same głowice . Jak można sprawdzić która to głowica może być uszkodzona bez odkręcania wszystkich ?

Niestety bez demontażu wszystkich głowic nic się nie dowiesz .
    User removed account
    User removed account