logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi a4 b7 avant - Jak podlaczyc bezpiecznik z woltomierzem.

Ghost Rider79 01 Kwi 2016 20:07 1011 8
REKLAMA
  • #1 15572658
    Ghost Rider79
    Poziom 3  
    Witam.
    Z góry przepraszam jeśli założyłem temat nie tu gdzie trzeba i itp. Mam problem z podłączeniem bezpiecznika rozdzielacza z woltomierzem do wzmacniacza tak żeby po wyłączeniu radia nie wyświetlały się wolty. Może to trochę śmieszne, może tak ma być? Wszystko jest podłączone wg schematu. Wszystko działa, ale boje się ze akumulator padnie po 1 nocy.
    Dzięki za odpowiedzi.
  • REKLAMA
  • #2 15572667
    ziomus90210
    Poziom 35  
    Jaki rozdzielacz ? Jaki bezpiecznik? Jaki schemat? Myślisz ze to forum jasnowidzów czy wróżbitów?
  • #3 15572694
    Ghost Rider79
    Poziom 3  
    Ok sorry, chodzi o bezpiecznik-rozdzielacz audion Bd01 z woltomierzem. Chodzi o podłączenie do car audio.Wszystko działa ale po wyłączeniu radia dalej wyświetla wolty, wydaje mi się ze tak ma być tylko czy nie rozładuje mi to akumulatora?
  • REKLAMA
  • #4 15572737
    ziomus90210
    Poziom 35  
    Niestety ale nie znalazłem nic o takim symbolu. Błędy!!!
    Zmierz ile pobiera wspomniany bezpiecznik.
  • #5 15572792
    ziomus90210
    Poziom 35  
    Możesz przed tym chińskim wynalazkiem zastosować odpowiedniej mocy przekaznik sterowany sygnałem z radia. W ów czas po wyłączeniu radia przekaznik odłączy zasilanie tego "ustrojstwa".
    Więcej błędów nie będę poprawiał!!! Jeśli uważasz że Polskie znaki nie mają znaczenia to napisz bez "ą, ć, ł" itd. zdanie "Zrobiłem dzisiaj koledze łaskę".
  • REKLAMA
  • #6 15572814
    Ghost Rider79
    Poziom 3  
    Ha ha lepiej nie będę pisał ...dzięki za pomoc i wyrozumiałość...mam nowy tel. I muszę się nauczyć pisać...ale już lepiej mi idzie.a wiesz może jaki to ma być przekaźnik? Jakiś symbol albo nr. Dziękuję!!!
  • REKLAMA
  • #8 15572900
    Ghost Rider79
    Poziom 3  
    Wzmacniacz jest 4 kanalowy 4× 50w rms ja mam 2 kanaly na tylne głosniki i 2 zmostkowane na suba jeśli ma to jakieś znaczenie. Magnat a4000. Mam jeszcze pytanie gdzie dać większy bezpiecznik przy aku czy ten we wzmacniaczu?
  • #9 15573140
    powalla
    Moderator CarAudio
    3.1.16. Nie wysyłaj pytań, na które odpowiedź można łatwo znaleźć w Internecie lub na forum elektroda.
REKLAMA