Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder Cyfrowy Polsat PVR HD 7000 - wrażenia po aktualizacji oprogramowania

01 Kwi 2016 20:49 3573 3
  • #1 01 Kwi 2016 20:49
    1903379
    Użytkownik usunął konto  
  • #2 15 Cze 2016 21:05
    Ted-elektro
    Poziom 10  

Dysk twardy wykrywany jest w trakcie aktualizacji EPG podczas inicjalizacji systemu dekodera. Jeśli pominiemy ten krok lub wyłączymy automatyczną aktualizację EPG w menu, dekoder nie wykryje dysku. Pozostaje wyłączenie dekodera, odłączenie na chwilę zasilacza (remedium na wszelkie dolegliwości tego dekodera) i po ponownym załączeniu, cierpliwe odczekanie na zakończenie aktualizacji EPG.

1
  • #3 14 Maj 2018 15:54
    misiekk89
    Poziom 16  

W jaki sposób włączyć telegazetę po aktualizacji oprogramowania?
    Mam na myśli to oprogramowanie:
    Dekoder Cyfrowy Polsat PVR HD 7000 - wrażenia po aktualizacji oprogramowania

Ten sposób już niestety nie działa:

Link

0
  • #4 14 Maj 2018 21:21
    Ted-elektro
    Poziom 10  

Jeśli chcę zobaczyć film z polskimi napisami, zawsze twardo resetuję dekoder. Co to znaczy?
    To znaczy, że brutalnie odłączam go od zasilania (wyjmuję wtyczkę zasilacza), po czym ZAWSZE dekoder ten przechodzi etap "Aktualizacji programów", który twa ok. 90 s. - wtedy dobrze, jeśli mniej, reset należy powtórzyć i dopiero wtedy, gdy trwa min. 60 s. oglądać z napisami.
    Dodam, że mam jeszcze dekoder nc+ WifiBOX+ z dyskiem, który ma inne wady, jednak ustawienie polskich napisów odbywa się w nim jednym klawiszem i to nieodwracalnie. Dlaczego CP tego nie umie zrobić? Nie wiem.

0