Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes W108 250 SE - Regulacja skrzyni biegow ga 230 e

01 Apr 2016 22:45 4443 1
  • Level 16  
    Historia jest taka. Wyremontowałem klientowi silnik w tym pięknym aucie, ustawiłem go oczywiście od nowa, przy okazji uszczelniłem też automatyczną skrzynię biegów. Mianowicie wymieniłem simmering na pompie oleju , dałem nową uszczelkę miski no i oczywiście wymieniłem olej. Była też mała przeróbka otóż rozwierciłem kanał na chłodzenie oleju w miejscu do tego przeznaczonym i oczywiście zamontowałem to chłodzenie ponieważ auto miało fabrycznie wszystkie przewody Ja tylko przyłączyłem je do skrzyni i (moim zdaniem ) zrobiłem to dobrze bo działa jak trzeba. W czym rzecz przed remontem jak wrzucałem wsteczny to auto dostawało wyższych obrotów i samo jechało , robił to elektromagnes na kolektorze ssącym. Nie sprawdziłem jaki tam dochodził prąd wcześniej ale teraz mam tam dwa plusy i obroty się nie zmieniają. Dziwne jest też to że teraz ta skrzynia za bardzo ciągnie po wrzuceniu biegu .TZW pełzanie ma tak mocne że silnik przygasa. Pytanie moje jest takie ,czy coś uszkodziłem po drodze czy też może trzeba taką skrzynię dostosować do nowych parametrów silnika.Dodaję parę fotek być może podobne rozwiązania są w nowszych modelach. Z góry dziękuję za zainteresowanie .
    Mercedes W108 250 SE - Regulacja skrzyni biegow ga 230 e Mercedes W108 250 SE - Regulacja skrzyni biegow ga 230 e Mercedes W108 250 SE - Regulacja skrzyni biegow ga 230 e Mercedes W108 250 SE - Regulacja skrzyni biegow ga 230 e
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 43