Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Yoga 2-851f - System recovery uszkodzony w trakcie przywracania

01 Kwi 2016 22:59 1044 2
  • Poziom 9  
    Witam!

Znajomy przywracał system windows 8.1 na tablecie Yoga 2, niestety zapomniał podłączyć do ładowarki i w trakcie przywracania system padł, teraz podczas przywracania mam informację żebym włożył płytę z systemem, niestety gdy podłączam mu pena z iso windows 8.1 lub napęd na usb z windowsem 8.1 to dostaję informacje o tym iż włożone medium jest nieprawidłowe. Próbowałem zainstalować windows 8.1 na czysto lecz coś jest nie tak i ekran dotykowy nie działa. Jeżeli ktoś wie w jaki sposób można to naprawić to będę wdzięczny za pomoc.
  • Pomocny post
    Moderator - GSM
    Dotyk nie będzie działał podczas instalowania systemu, musisz podpiąć myszkę. Jeśli zainstalowałeś czysty system, to musisz dograć sterowniki do dotyku.
  • Poziom 9  
    Po dłuższej walce udało się naprawić tableta i tak jak wyżej kolega napisał podczas instalacji dotyk nie działa.

Dla potomności:

Użyłem huba usb z własnym zasilaniem i do niego podpiąłem pena z instalacją zrobionego przy pomocy programu RUFUS oraz myszkę i klawiaturę, żeby zadziałał klucz który jest wgrany w bios trzeba pobrać iso windows 8.1 core with bing gdyż tylko i wyłącznie do takiej wersji będzie działał klucz, do każdej innej nie pasuje. Może się to komuś w przyszłości przyda.

Pozdrawiam!