Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Beatsy by Dr Dre. Oderwane kabelki. Jak to przylutować?

deoksyrybonukleinowy 02 Kwi 2016 12:12 726 9
  • #1 02 Kwi 2016 12:12
    deoksyrybonukleinowy
    Poziom 8  

Witajcie.
    Z góry chciałbym uprzedzić, że zupełnie nie znam się na temacie, ale mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Przepraszam jeśli zamieściłem post w złym dziale.

Dostałem popsute Beatsy. W poniedziałek jadę wiec mam dziś i jutro na ich naprawę.

A więc do rzeczy. Sprawa wygląda tak ze w lewej słuchawce jest wejście na jack i w pokrywie słuchawki znajdują się także baterie. Rozkręciłem tą słuchawkę i zobaczyłem, że kilka kabelków jest oderwanych. [b]Nie mam bladego pojęcia jak sprawdzić co gdzie przylutować.

Wstawię kilka zdjęć jak to wygląda i postaram się odpowiedzieć na pytania jeśli takowe będą.

Pomocy!

0 9
  • #2 02 Kwi 2016 14:51
    deoksyrybonukleinowy
    Poziom 8  

Moge jeszcze dopowiedzieć ze ten czarny kabelek który dzieli sie na czerwony i miedziany to odchodzi gdzies z tylu chyba jest od baterii.
    I ten miedziany który odstaje to wydaje mi sie ze możliwe ze się oderwal od glosniczka. Tam gdzie sa te 4 miejsca lutowane przy glosniczku to te dwa środkowe nie maja przylutowanego kabelka i ciężko mi stwierdzić czy bylo tam cos lutowane czy nie. Chociaz wydaje mi sie ze ten odstajacy miedziany powinien byc przylutowany po lewej stronie

0
  • #3 02 Kwi 2016 15:02
    alien90fr
    Poziom 25  

A jaki dokładnie to model słuchawek?

0
  • #4 02 Kwi 2016 15:08
    deoksyrybonukleinowy
    Poziom 8  

Beats by Dr Dre Monster Studio.

Gdybym miał np zdjęcie rozkręconych słuchawek, to wtedy mógłbym sobie tak samo przylutować i byłoby po sprawie.

0
  • #5 02 Kwi 2016 15:18
    alien90fr
    Poziom 25  

A próbowałeś je podłączyć? Gra chociaż jedna słuchawka? Wydaje mi się ze ten kabel idzie od drugiej słuchawki

0
  • #6 02 Kwi 2016 15:22
    Freddy
    Poziom 43  

Wpisz w Google "Beats by Dr Dre inside" przełącz na obrazki i znajdź swoje słuchawki.
    Tak trudno zrobić to samemu?

0
  • #7 02 Kwi 2016 18:23
    deoksyrybonukleinowy
    Poziom 8  

Po podłączeniu obie słuchawki nie działają.

0
  • #8 02 Kwi 2016 18:44
    alien90fr
    Poziom 25  

Znalazłem jedno zdjęcie i na tej płytce we wszystkich miejscach jest coś przylutowane ale ciężko stwierdzić od czego poszczególne przewody. Na płytce chyba są jakieś opisy ale na zdjęciu są nie wyraźne.

0
  • #9 02 Kwi 2016 23:06
    deoksyrybonukleinowy
    Poziom 8  

W razie co wymieniłem baterie w słuchawkach. W instrukcji jest napisane, że gdy umieszczę przełącznik po lewej stronie to powinna zapalić mi się dioda na czerwono, ale zupełnie nic się nie dzieje.

Przejrzałem mnóstwo zdjęć i jeszcze więcej filmików na yt i nic nie jest w stanie mi pomóc. Dowiedziałem się, że ktoś wcześniej próbował je naprawiać.

Nie wiem czy jest warto tracić czas na próby naprawy.

0
  • #10 03 Kwi 2016 09:39
    alien90fr
    Poziom 25  

Pewnie da się naprawić ale cierpliwość i czas sam coś o tym wiem bo bardzo dużo słuchawek naprawilem

0
  Szukaj w 5mln produktów