Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sony 650esd - jak podlaczyc do kompa

persona 02 Kwi 2016 12:52 504 5
  • #1 02 Kwi 2016 12:52
    persona
    Poziom 4  

Witam mam taki wzmacniacz sony 650esd. Jestem zielony w tych sprawach, Jak najlepiej podłączyć to do kompa, nie mam raczej żadnej dobrej karty dźwiękowej i teraz go podłączam przez małego jacka w kompie i taki rozdzielacz do wzmacniacza. Mogę zainwestować lekko jeśli potrzeba. Myślałem ze da się innym wyjściem z wzmacniacza, jakieś audio czy coś?:)
    Obecne rozwiązanie jest słabe bo czasem mi to trzeszczy i idzie taka fala narastającego napięcia. Będę wdzięczny za konkretne info co do ewentualnej karty i kabli do podłączenia. Wzmacniacz ma sporo wyjść. Czy jakość dźwięku się może poprawić kolumny mam jakieś jamo chyba spoko. Dzięki i Pozdro

0 5
  • Pomocny post
    #2 02 Kwi 2016 15:06
    intenso
    Poziom 38  

Czy komputer posiada cyfrowe wyjście audio?

0
  • #3 02 Kwi 2016 15:26
    persona
    Poziom 4  

Nie, wiem ze wzmacniacz ma takie wyjście, trzeba kupić kartę dźwiękową z takim wyjściem do kompa?

0
  • #4 02 Kwi 2016 15:33
    intenso
    Poziom 38  

Jakby komputer miał wyjście cyfrowe audio to kupiłbyś zewnętrznego Dac-a i jakość by się poprawiła, można tez kupić dac-a z wejściem usb i spiąć go z komputerem kablem usb.

0
  • #5 02 Kwi 2016 15:38
    persona
    Poziom 4  

Ok czyli najlepiej kupić tego daca podpiąć pod usb kompa i dac ma to wyjście audio rozumiem i wtedy z tego wyjścia do wzmacniacza? Dobrze kumam? A możesz podać jakiś link do takiego urządzenia? Myślałem że muszę mieć dobra kartę dźwiękową na kompie ale to pewnie tez swoją drogą i pliki dźwiękowe mocniejsze. Dzięki za rady

0