Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung S6 po zalaniu włącza się tylko pod ładowarką do napisu "samsung&quo

02 Kwi 2016 18:44 5541 8
  • Poziom 5  
    Witam
    Posiadam samsunga S6 telefon jest po zalaniu.
    1.
    W chwili obecnej telefon tylko po podłączeniu ładowarki pokazuje ładowanie baterii.
    Gdy telefon jest podłączony pod ładowarką i po przytrzymaniu power włącza się do napisu Samsung następnie się sam wyłącza i ponownie sam się włącza i tak w kółko.. Niekiedy po 10 samoczynnych włączeniach i wyłączeniach telefon włączy się do momentu menu ale znowu się wyłącza i ponownie się sam załącza i tak w kółko.
    2.Zauważyłem że telefon tak jakby nie wykrywa baterii bo na starej po naciśnięciu power zero reakcji. Kupiłem nową baterię i jest dokładnie tak samo zero reakcji.

3. telefon tylko reaguje pod ładowarką jak pkt. 1 zarówno czy jest bateria czy jej niema podłączonej do płyty główną.

ma ktoś jakieś pomysły może mi pomóc??
  • Poziom 24  
    Zacznij może od próby wgrania nowego systemu albo rozbierz telefon i wyczyść wszystkie elementy z widoczną wilgocią za pomocą szczoteczki do zębów izopropanolu.
  • Poziom 5  
    Telefon rozebrany wyczyszczony za pomocą izopropanolu.
    Zaznaczę że dużo kamienia nie było dokładnie tylko w 4 miejscach śladowe ilości
  • Poziom 5  
    Nie da się wejść w download mode gdyż tel włącza się tylko pod ładowarka,
    Nie próbowałem wgrywać systemu ale zdaje mi się że nie może to być tego wina bo dlaczego telefon tylko reaguje pod ładowarka. wyskakuje ładowanie baterii dochodzi do 100% i po odłączeniu kabla i tak nie mogę uruchomić telefon zero reakcji martwy.
  • Poziom 1  
    Witam. Mam ten sam problem. Samsung s6 pływał w rzece. Suszylem go 2 dni . Nie włącza się lecz podczas ładowania z zera robi się w 5 sekund 96procent baterii. Po odłączeniu natychmiast się wyłącza. Podczas ładowania gdy mam nawet 100% bateri, włączam, gaśnie i ponownie sam zaczyna ladowac. Czy ktoś ma jakiś patent ?
  • Poziom 14  
    Wygląda jak uwalona bateria, albo moduł od ładowania