Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Parrot CK3100 nic nie wyświetla i piszczy

02 Kwi 2016 19:51 1920 3
  • Poziom 9  
    Proszę o pomoc... Miałem w Passacie B6 zamontowany Parrot CK3100N i miałem z nim delikatne problemy ponieważ coś nie łączyło i czasem się wyłączał, później podczas rozmowy rozłączał się z radiem i łaczył... Tak przerwyało podczas rozmowy i postanowiłem poprawić kostki. Wymontowałem zestaw posprawdzałem i jak włączyłem zapłon to już tylko podświetla się wyświetlacz i pika coś po kilku sekundach. Wie ktoś co może być?
  • Poziom 10  
    Koledzy, mam podobny problem. Co jakiś czas po włączeniu zapłonu i uruchomieniu silnika włącza się mój Parrot CK 3100 ale na wyświetlaczu nic nie wyświetla tylko jest podświetlony następnie pojawia się bodajże 5 krótkich piknięć. Na wyświetlaczu wtedy się nic nie wyświetla, ale z telefonem jest połączony, jedynie muszę odbierać połączenia na telefonie bo przyciski od Parrota są nieaktywne. Dzieje się tak co jakiś czas, jak uruchamiam np. nast. razem potrafi być już wszystko ok. W czym może tu być problem? Wczoraj zaktualizowałem soft do wersji 5.0 D, myślałem że to pomoże ale jest bez zmian..
  • Poziom 1  
    Przewód komunikacyjny między blueboxem (centralką) a wyświetlaczem. U mnie powodem była przetarta wiązka zaraz za wtyczką w wyświetlaczu. Można przelutować lub zamówić samą wiązkę.
  • Poziom 10  
    Przewód jest raczej ok, przedzwoniłem wszystkie przewody i nie ma przerwy na nich. Co jeszcze może być nie tak?