Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio gamma vw passat b5 - radio gamma wyłącza sie i włącza

03 Kwi 2016 18:11 2001 3
  • Poziom 7  
    Radio z reguły po włożeniu kluczyka uruchamia się na 4 kanale rzadko, kiedy jest inaczej radio dział jak chce raz jest ok. a raz jak na filmiku, co może być tego przyczyną do radia nie jest podłączona żadna zmieniarka ani nic innego. Po podłączeniu pod komputer pokazuje błąd przerwany kabel (sporadyczny), ale usunąć się go nie da, bo odrazu wraca antena ze wzmacniaczem wymieniona na nową.
  • Poziom 17  
    Witam, święta zasada, to zasilanie, od tego zaczyna się naprawę, a w twoim przypadku to obowiązkowo. Wyjmij radio i sprawdź zasilanie na grubym przewodzie w kostce zasilającej. Czy możesz włączyć radio bez kluczyka?
  • Spec od car audio
    Warto zrobić przegląd panela przedniego, nawet odrobina pozostałości po skroplonej wilgoci potrafi powodować błędne działanie.
  • Poziom 7  
    Radio mogę włączyć bez kluczyka zasilanie jest ok. panel przedni jest suchy. Wydaje mi się ze problem leży gdzieś głębiej dzisiaj próbowałem zapisać inną stacje i niestety nie dało się przy próbie zapisu radio się wyłącza i uruchamia z zapisaną kiedyś tam stacją.