Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suszarka Gorenje D63225 - naprawa

evqa 05 Kwi 2016 13:05 600 2
  • #1 05 Kwi 2016 13:05
    evqa
    Poziom 10  

Mam suszarke Gorenje D63225. Po przeprowadzce - po właczeniu suszarki słychać jak bęben szoruje po czymś... wezwałam tzw fachowca, bo myślałam, że bęben spadł albo coś takiego. pan rozkręcił i powiedział, że łożyska, a można to sprawdzić kładąc rękę na bębnie i się czuje jak bęben obraca się po łożysku - ja nie czułam. Suszarkę trzeba zabrać do warsztatu i naprawić. Nie wzbudziło to mojego entuzjazmu, zwłaszcza jak podał cenę naprawy...
    Pan mówił różne dziwne rzeczy, bo kobiecie to można różne głupoty opowiadać... że łożyska wyschły przez kilka dni nie używania, bo smarują się wodą... czy jakoś tak
    Czy ktoś może mi powiedzieć jakie objawy byłyby, gdyby poszły łożyska, czy łożyska można wymienić w domu? Czy jest tu jakiś fachowiec od naprawy suszarek?

0 2
  • #2 05 Kwi 2016 13:18
    wacekgacek
    Poziom 16  

Powiem tak:Dziwne jest że chodziło dobrze a od razu po przeprowadzce chodzi żle-wygląda na to jakby się w środku no właśnie nie wiem jak to jest w gorenie ale albo spadła sprężyna albo amortyzator.Napewno kompletną bzdurą jest że woda smaruje łożysko.I jeszcze jedno :ten model nie należy do udanych i należy za każdym razem czyścić filtr skraplania.

0
  • #3 05 Kwi 2016 13:42
    evqa
    Poziom 10  

generalnie jestem zadowolona z tej suszarki, może trafił mi się dobry egzemplarz, bo suszyła rewelacyjnie, no i mogłaby posuszyć dłużej, gdyby Pan z serwisu Gorenje miał pojęcie o naprawie. Myślę, że dlatego chcą ją zabrać do serwisu. Czy ktoś jest w stanie podać mi namiary na jakąś osobę w W-wie, która ma pojęcie o naprawie suszarek?

0