Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupno Office 2013/2016 do domu, gdzie kupić najtaniej?

lucrum.cesans 05 Apr 2016 19:08 10086 8
    lucrum.cesans
    Level 11  
    Drodzy forumowicze,

potrzebuję kupić pakiet Office do domu. Może być 2013 lub 2016. Widzę, że ceny nie schodzą poniżej 500 zł za podstawowy pakiet Word, Excel, Power Point i coś tam jeszcze.

Kiedyś były Office 2007 dla użytkowników domowych na 3 stanowiska za 199 zł. Czy już nie ma nic podobnego z aktualnego Offica?

A może jest jakaś tańsza wersja pakietu tylko ja jej nie znalazłem? Nie chcę subskrypcji tylko pełne bezterminowe oprogramowanie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    lucrum.cesans
    Level 11  
    Czyli już nie ma licencji np. 3 stanowiska jak w przypadku Office 2007 dla użytkowników domowych?
    eurotips
    Level 38  
    To z powodu rosnącej popularności Open Office ceny pakietów Worda spadły do poziomu 200zł ale jak widać wystarczyło niewielkie tompnięcie i po promocji...
    Ale w tej chwili bardzo dobrą i zupełnie darmową alternatywą jest wspomniany wcześniej Libre Office, po co ci oryginalny pakiet Microsoftu?
    lucrum.cesans
    Level 11  
    Jak widać "dobre czasy" już się skończyły i trzeba słono płacić. Pewnie jest to spowodowane też próbą przesunięcia klientów z licencji dożywotnich w stronę abonamentów.

eurotips wrote:
    po co ci oryginalny pakiet Microsoftu?

Dokumenty Worda z którymi miewam do czynienia, tabele do wypełnienia z rozwijalnymi listami i checkboxami rozlatują się w Libre/Open office. Bardzo nad tym ubolewam. Gdyby nie to to nie patrzyłbym na Ms;)
    eurotips
    Level 38  
    2323wojtek wrote:
    Witam.
    Jakiś czas temu trafiłem na tą stronę podaną poniżej

http://www.windowsproductsale.com/microsoft-office-professional-plus-2013-p-47.html

Jest tam też Office w wersji 2016 Professional. Strona wygląda na prawdziwą ,nie jakiś kant a ceny są naprawdę konkurencyjne. Zajrzyj tam, przetłumacz sobie stronę i może się zdecydujesz.

Tak tak
    Microsoft sprzedaje swoje produkty na www.w3.org , na bank oryginały.
    Do tego Norton i Adobe.
    Co się dziwić że ceny przystępne..
    lucrum.cesans
    Level 11  
    Podbijam temat:)

Interesuje mnie wersja z możliwością ponownego zainstalowania na innym komputerze gdy wcześniejszy wyrzucę/sprzedam... Są jeszcze takie czy w przypadku zepsucia się kompa tracimy licencję?