Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki wokółuszne zamknięte portable - dźwięk jak Superlux HD681 EVO

hafexo 06 Apr 2016 18:18 510 0
    hafexo
    Level 12  
    Witam!

Poszukuję słuchawek wokółusznych typu portable (ważne żebym mógł je swobodnie trzymać na szyi jak np Shure SH240). Mile widziane dobre wygłuszenie, ale bez przesady bo nie chce docisku jak HD669. Charakterystyka dźwięku jaka mnie interesuje to żeby była jak najbardziej zbliżona do Superluxów HD681 EVO.
    Budżet: 300zł (raczej nie chce przekraczać)

Próbowałem już:

-Shure SH240 na HM5 i po bass modzie - fajna duża scena, niestety jak dla mnie bas jest rozlazły i trochę jakbym słuchał "z wiadra", brakuje trochę detaliczności
    -Takstary HD6000 - ciekawa opcja, niestety uwierają na szyi i po wygrzaniu jak dla mnie trochę za ostro na górze (chyba że trafiłem na jakąś felerną sztukę)
    -Takstary HD2000 - słaby docisk, zdecydowanie za mało basu, wykonanie pozostawia wiele do życzenia
    -Superluxy HD661 - zdecydowanie za ostre i słabo leżą na głowie
    -Rockmaster Encore OE - to w ogóle jakaś porażka bo wokale i średnica jest strasznie wytłumiona i wycofana, ale bas był najlepszy z tych wszystkich, góra strasznie "syntetyczna"
    -AKG 518 - strasznie malutka scena i przestrzenność, basu jest dużo ale słabej jakości, dźwięk bardzo zbity

Dziękuje bardzo za wszelką pomoc bo szukam już słuchawek od dawna :P

Aha, używane będą do LG G3 Spotify / PowerAmp