Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Doblo Maxi 1.6 105km - Chcę kupic Fiata Doblo z licznikiem 290 tysięcy.

pawel06 06 Apr 2016 23:03 2091 2
    pawel06
    Level 17  
    Witam.

Poszukuję auta dostawczego. Po długich poszukiwaniach i obejrzeniu wielu aut zdecydowałem się na Fiata Doblo Maxi 1.6 Multijet 105 KM Dieseal. Auto jest z rocznika 2011 i ma przejechane 298 tysięcy. Jest w rozliczeniu w autoryzowanym serwisie. Klient kupuje nowe. Wszystko było robione w autoryzowanym serwisie Fiata. Jest dokładny opis. Rozrząd był wymieniany przy liczniku 280 tysięcy. Sprzęgło i wtryskiwacze nie były wymieniane. Dodam, że auto jeździło większość w długie trasy. Mam pytanie na ile tysięcy wtryskiwacze jeszcze wytrzymają ? Właściciel auta powiedział mi, że sprzęgło jest mało wyeksploatowane ponieważ jeździł w trasy. Zamierzam autem rocznie robić 25-30 tysięcy. Czy polecacie ten model ? Po przejrzeniu wielu ofert gdzie np. auto dostawcze z zagranicy z 2010 roku ma przejechane 96 tysięcy ! doszedłem do wniosku, że to jest najlepsze rozwiązanie. Proszę o radę.

Pozdrawiam.
    rafal_rx
    Level 25  
    Sprawdź, czy w aso wlewali właściwy olej, czyli ACEA C2 zgodnie z Fiat 9.55535-S1 :-)
    pawel06
    Level 17  
    Widziałem całą historie, przeglądy co 20 tysięcy wraz z wymianą oleju. Rozrząd był wymieniany co 60 tysięcy więc kilka razy. Nie sprawdzałem jaki olej był wlewany ale myślę, że w serwisie fiata wiedzą jaki wlewać :)