Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer GR-777, Technics SH-GE70 czy SH-GE90 ?

07 Kwi 2016 02:03 1530 3
  • Poziom 8  
    Witam Serdecznie forumowiczów.
    Zakupiłem sobie Amplituner Pioneer VSX-920. Sprzęt działa bardzo dobrze, ale chciałbym do niego dokupić jeszcze jakiś dobry korektor. Mam podłączone 4 głośniki Cat Berlin 150. Od razu powiem, że amplituner ma już wbudowany equalizer, ale niestety nie jestem z niego zadowolony, ponieważ ma ograniczony zakres ustawień. Chodzi mi głównie o pasma.
    Zastanawiałem się nad kupnem: Pioneer'a GR-777, Technics'a SH-GE70 lub SH-GE90.
    Mój problem polega na tym, że jest to ciężki orzech do zgryzienia jak dla mnie. GE70 ma mój ojciec. Poleca mi go, bo jest z niego zadowolony. Powiedział mi, że jest jeszcze GE90, ale jego ponoć nastawia się pokrętłem "falowo". Ponoć też nie daje takiego efektu jak poprzednik. Nie chciałem go jednak przekreślać od razu, bo nie znam opinii użytkowników.
    Rozmawiałem również ze znajomym, który kiedyś posiadał, a teraz polecił mi korektor Pioneer'a GR-777. Poszperałem na internecie i nie znalazłem dużo informacji na jego temat. Specyfikacje itp. mam, ale chciałbym usłyszeć opinię jednego z jego użytkowników, który mi powie czy warto będzie się nim interesować.
    Proszę o pomoc i o wypowiedzi osób, które wiedzą jaka jednostka się najbardziej nada. Jeżeli ktoś ma inne propozycje to bardzo proszę o podanie ich w postach.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Witaj, SH-GE 90 to procesor dzwięku , masz tam efekty echa,bardzo efektowny wizualnie.Jednak na moje ucho GE 70 wydobywa lepszy dzwięk z siebie.
    GR-777 to klasyk,takze bardzo ładnie,ale trochę płyciej.
    Ja brał bym SH-GE70.
  • Poziom 8  
    A czy są jeszcze jakieś inne korektory warte uwagi ?
  • Poziom 1  
    Kenwood GE-7030 tez ponoć dobry