Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ursus c-330 podczas wciskania sprzegła do oporu słychać trzaski i piszczenie

07 Kwi 2016 14:08 1323 5
 • Poziom 2  
  Brak obrotów wałka przekaźnikowego i podnoszenia podnośnika pomimo włanczania pompy lub wałka dzwigienkami przy skrzyni biegów. Zaznaczam że biegi da sie wrzucić przy lekko wcisnietym sprzegle.Co sie mogło stać miał ktoś z was taki problem z góry dziekuje za odpowiedz ;)
 • Poziom 35  
  Ciągnik na pół... Do roboty sprzęgło. 30 tak mają...
 • Poziom 40  
  Sprzęgło jest dwustopniowe. Stopień pierwszy to biegi, drugi to wałek z pompą podnośnika. Jeśli są efekty dźwiękowe pod obciążeniem to mogła się już skończyć tarcza sprzęgłowa. Rozpoławianie chyba cię nie ominie.
 • Poziom 2  
  to jak sie mam za to zabrać czy zaczynać od wymiany sprzegła czy od czegoś innego . I czy trzeba spuszczać olej z silnika i skrzyni biegów przy rozpoławianiu z góry .Czy da sie jeździć na takim sprzegle czy może sie coś stać ?dziekuje za odpowiedź ;)
 • Poziom 32  
  Nie spuszczasz oleju ani z silnika ani ze skrzyni, nie zdejmujesz zbiornika paliwa, pamiętaj tylko, żeby dwie śruby w skrzynce narzędziowej odkręcić,reszta śrub jest widoczna po okręgu obudowy sprzęgła.Potrzebny ci będzie wózek żeby podbudować silnik.I nie kombinuj tylko wymieniaj. Przy okazji wymień łożysko wyciskowe sprzęgła
 • Poziom 10  
  przy lekkim wciskaniu(dającym możliwość zmiany biegu) nie słychać tych dźwięków czy tylko przy wciskaniu do oporu?
  Możliwe że drugi stopień się skończył.