Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

W7, dlink dir300 - Udostępnianie połączenia komórkowego do sieci Wi-Fi routera

aviva1 07 Kwi 2016 20:00 369 10
  • #1 07 Kwi 2016 20:00
    aviva1
    Poziom 9  

Witam. Czy jest jakaś możliwość, aby połączenie internetowe (z modemu 3G) udostępnić w sieci Wi-Fi aby każdy, kto jest połączony z routerem miał internet? Próbowałem już z jedną opcją (nizej ss) ale nie działa. Tak samo, jak na telefonie wpisuje jako bramę IP komputera to również nie mam internetu. Jakieś pomysły?

• #3 07 Kwi 2016 20:40
    aviva1
    Poziom 9  

właśnie nie mam, tak to bym udostępnił nową sieć i miałbym spokój a tak to mam do dyspozycji tylko ten router :/. Mam ew. 2 kartę sieciową ale wątpie że na coś się przyda :P

• #4 07 Kwi 2016 20:58
    sosarek
    Poziom 43  

Więc stwórz most między modemem a kartą sieciową - i połącz ją kablem z portem WAN routera(rzecz jasna skonfiguruj go odpowiednio).

• #5 07 Kwi 2016 21:06
    aviva1
    Poziom 9  

No właśnie coś nie mogę :/. Tak samo, jak próbuję utworzyć most klikając na komórkowe to nie mam nawet takiej opcji.

Edit:

Dodam, że to drugie połączenie lokalne to jest druga karta sieciowa którą przed chwilą włożyłem do komputera :D .

• #6 07 Kwi 2016 21:11
    sosarek
    Poziom 43  

No i czego z tego komunikatu nie rozumiesz? Klikasz na ikonę karty sieciowej, wduszasz CTRL i klikasz na komórkowe..., następnie prawy klawisz myszy - utwórz most.

• #9 07 Kwi 2016 21:57
    aviva1
    Poziom 9  

Tak, probowalem tez tymi dwoma pozostalymi polaczeniami ale tez sie nie da :/

• #10 07 Kwi 2016 21:58
    sosarek
    Poziom 43  

Utwórz nowe połączenie Dial-Up z wykorzystaniem modemu wpisując numer dostępowy *99#, nazwa użytkownika i hasło internet - spróbuj z nim.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo