Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Lenovo YOGA Tab 3 nie włącza się

08 Kwi 2016 14:20 10755 9
  • Poziom 6  
    Witam, wczoraj dostałem nowy tablet Lenovo Yoga Tab 3. Dziś po powrocie ze szkoły uzywalem go z 2 minuty po czym się na chwilę zawiesił i wyłączył i do tej pory nie mogę go włączyć. Probowalem juz trzymać Power przez minute oraz trzymać power, volume up, volume down jednocześnie jednak tez bez efektu. Znacie jakieś inne możliwości ?
  • Poziom 41  
    Akumulator sprawny naładowany? Jak na gwarancji to zwrot do sklepu.
    Możliwe że - przytrzymaj klawisz włączania ON/OFF przez ponad 12 sekund.
  • Poziom 6  
    Przed tą zwiechą miał 98% baterii. Probowalem trzymać o wiele dłużej i nic. Nie mam za bardzo jak zwrócić bo dostałem go w prezencie i nie mam dowodu zakupu
  • Poziom 41  
    Procedura przytrzymaj klawisz włączania ON/OFF więcej jak 12 sekund i ponownie włącz.

Lub

1. wcisnąć włącznik razem z przyciskiem regulacji głośności - pojawi się mały napis FastReboot.. i nic się nie dzieje 2.wcisnąć tylko włącznik i napis zniknie a ekran będzie czarny 3. ponownie wcisnąć włącznik a wtedy pojawi się u góry lista 10 operacji 4. przyciskiem od głośności ustawić na operację REBOOT i dotykowo włączyć ENTER na ekranie u dołu.
  • Poziom 6  
    Niestety na nic nie reaguje. Dodam ze przy podłączeniu do ładowania nie świeci dioda sygnalizująca.
  • Poziom 41  
    Podłącz go pod zasilacz i przytrzymaj około 1 minuty przycisk Power.
  • Poziom 6  
    Po odstawieniu go na jakąś godzine, włączył się po przytrzymaniu przez 12 sekund, jednak zatrzymał się przy logo Lenovo i nic dalej nie robi
  • Poziom 6  
    Tablet został juz wysłany na gwarancje :) dzięki za pomoc