Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Candy GS 1282 D3 - błąd E03

09 Kwi 2016 11:24 5304 6
  • Poziom 7  
    Witam,
    kupiłem w tamtym roku dokładnie koło listopada a więc całkiem nie dawno nową pralkę Candy GS 1282 D3. Wszystko było dobrze aż do dziś pralka pobiera wodę rozpoczyna się normalne pranie i chyba jak ma wirować bądź wypompowywać wodę to wyskakuje błąd E03. Filtr z lewej strony z przodu sprawdziłem i jest czysty.
    Co mogło się stać przecież to prawie nowa pralka:-/
  • Poziom 7  
    Do wcześniej opisanego problemu dodam tyle że po przechyleniu pralki zaczął szwankować wyświetlacz. Mrugają cyferki i przygasają.
  • Specjalista AGD
    Witam
    Błąd e03 to problem z odpompowaniem wody, czasami jest on związany z grzałką. Jeśli odpływ jest ok to dzwoń po serwis, sam nic nie kombinuj bo stracisz gwarancję
  • Poziom 2  
    Ja kupiłem taką samą pralkę w kwietniu 2015 dokładnie 5 kwietnia. 18 kwietnia wyskoczył błąd e03 i pralka nie wirowała. Serwis od wezwania przyjechał po 3 tygodniach (tłumaczyli się że czekali tyle na moduł, ja kupuję części z Niemiec i czekam max 3dni i są na miejscu:/). Wymienili moduł i było ok aż do 17 marca 2016 (hura!!! nowa pralka działała ok 11 miesięcy. super :) tylko się cieszyć). Od 17 marca 2016 pralka nie działa aż do dziś. Serwis był 3 razy, 1 raz ponownie wymienił moduł poszło ok 3 prania i znowu to samo, drugi raz coś podczyścił i powiedział że wyważanie jest złe z naszej strony i ma wibracje za duże i dlatego nie wiruje, i że trzeba dobrze wyważać, k..wa z waga jeszcze przed pralka nie klęczałem:/ 3 raz znowu coś wymienił jakiś czujnik i ni ch...ja nic nie pomogło. Teraz miał być 4 raz przed wczoraj serwis i do dziś ich nie ma ani się nie można dodzwonić. Myślę sprawę cywilną założyć tej firmie bo z 12 pierwszych miesięcy pralka nie działa 2 miesiące (chyba coś jest nie tak) i serwis ogólnie porażka. Tak że odradzam kupowanie czegokolwiek z tej firmy i odradźcie też swoim znajomym żeby nie mieli takich problemów jak my:/
  • Poziom 7  
    Witam,
    to powiem Ci kolego że masz nie ciekawą sprawę z serwisem.
    U mnie serwis przyjechał na drugi dzień od zgłoszenia. Fakt, kręcili żebym im zapłacił za robotę ale ich wyśmiałem bo przecież mam pralkę na gwarancji.
    U mnie okazało się iż grzałka miała przebicie. Po wymianie grzałki działa bez problemu.
    Swoją drogą podpowiedz tym flachowcą od siedmiu boleści żeby zobaczyli do grzałki bo to jest powodem awarii.
    pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    A co jeśli wyskoczył mi E03 i doskonale wiem, że się odpływ zapchał? Nie ma przecież sensu dzwonić po serwis. Pralka już nie jest na gwarancji. Jak ją odetkać?

EDIT: odkręciłem odpływ, zrobiła się powódź ale po wyjęciu sznurka wszystko działa cacy!!!
    Proste :)