Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośnik bluetooth do 100 zł

BUDZIOxGAME 09 Kwi 2016 11:35 1062 9
  • #1 09 Kwi 2016 11:35
    BUDZIOxGAME
    Poziom 4  

Witam chciałbym samemu złożyć głośnik bluetooth cena do 100 zł. Nie wiem zbytnio co kupić i dlatego tu piszę, jakoś nie sądze że te głośniki z allegro warte niby 100 zł zagrają lepiej niż taki własnej roboty.

0 9
  • #2 09 Kwi 2016 11:49
    DG06
    Poziom 17  

Kup na aaaledrogo i wrzuć to w swoją obudowę. Rzecz jasna z innymi głośnikami, tudzież końcówkami mocy.

0
  • #3 09 Kwi 2016 12:04
    Dobromir pomysłowy
    Poziom 18  

BUDZIOxGAME napisał:
    jakoś nie sądze że te głośniki z allegro warte niby 100 zł zagrają lepiej niż taki własnej roboty.
    .
    Jeśli potrafisz to będzie lepszy. Bo chińszczyzna zawsze ma jakieś wady , np. słabe głośniki czy kolumna. Mam takie do sprzedania również uszkodzone a więc na tej bazie zbudujesz swoje.

0
  • #4 09 Kwi 2016 12:16
    DG06
    Poziom 17  

Autor zadaje sobie pytanie.

BUDZIOxGAME napisał:
    chciałbym samemu złożyć głośnik bluetooth

Następnie sobie na nie odpowiada.
    Cytat:
    głośniki z allegro warte niby 100 zł zagrają lepiej niż takie własnej roboty.

Skoro te z allledrogo zagrają lepiej, to po co zakładasz wątek na forum? Nudzisz się?

0
  • #6 09 Kwi 2016 12:29
    BUDZIOxGAME
    Poziom 4  

DG06 napisał:
    Autor zadaje sobie pytanie.
    BUDZIOxGAME napisał:
    chciałbym samemu złożyć głośnik bluetooth

Następnie sobie na nie odpowiada.
    Cytat:
    głośniki z allegro warte niby 100 zł zagrają lepiej niż takie własnej roboty.

Skoro te z allledrogo zagrają lepiej, to po co zakładasz wątek na forum? Nudzisz się?
    Czytaj ze zrozumieniem napisałem że nie sądze by te z allegro były warte swojej ceny a takie złożone samemu mogą zagrać o wiele lepiej

0
  • #7 09 Kwi 2016 12:32
    Dobromir pomysłowy
    Poziom 18  

Ten ze zdjęcia będzie miał gorsze parametry niż np. ze starego TV. Oczywiście że może i takich użyć .

0
  • #8 09 Kwi 2016 12:41
    BUDZIOxGAME
    Poziom 4  

Dobromir pomysłowy napisał:
    Ten ze zdjęcia będzie miał gorsze parametry niż np. ze starego TV. Oczywiście że może i takich użyć .
    Mam tez drugi identyczny glosnik teraz mam małe pytanie jak moge zmienić wejście usb na jack i co mogę zrobić by głośnik czerpał energie z np baterii a nie jak jest teraz z usb ?

0
  • #9 09 Kwi 2016 12:53
    Dobromir pomysłowy
    Poziom 18  

To jest tania masówka dołóż wzmacniacz m.cz.(5V) i głośniki ew. lepsze. Usb zasilania zostaw , bo jakoś musisz ładować Aku. Aku podłącz + do + :). Oczywiście możesz zasilacz sieciowy 5V

0
  • #10 09 Kwi 2016 14:21
    DG06
    Poziom 17  

BUDZIOxGAME napisał:
    nie sądze że te głośniki z allegro warte niby 100 zł zagrają lepiej niż taki własnej roboty.

Tak, przepraszam, przeczytałem powierzchownie, gdyż rozmawiałem przez telefon. Może powiedz czego oczekujesz po swojej zmodernizowanej konstrukcji. Postam się coś doradzić - jak reszta Kolegów i Koleżanek na tym forum.

Po kilku minutach rozbawiło mnie to do łez.

1.Głośnik bluetooth do 100 zł

2.Głośnik bluetooth do 100 zł

3.Głośnik bluetooth do 100 zł

Przecież to jawne oszustwo.

0
  Szukaj w 5mln produktów