Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 6230

spawnn6 25 Jun 2005 14:29 1065 4
    spawnn6
    Level 11  
    Witam.
    Kupiłem sobie Nokie 6230, i chciał bym do niej powgrywac sobie rozne gry i programy. Nie mam irdy ani Bluetotch posiadam jedynie czytnik kart podłaczony do kompa.
    programy i gry mam z rozszezeniami *.jar i *.jad oraz sis.
    Jak to zainstalowac nie maiac irdy ani Bluetotch.
    jak wzuciłem na karte pliki z rozszezeniem *.jad i *.jar to na telefonie wyskoczyła informacja ze nie znany typ pliku czy jakos tak.
    jesli te pliki nie pasuja do tego modelu to jakie beda pasowaly.
    prosze o pomoc.
    Z gory dziekuje.
    GG---------> 2921254
    Mail--------> spawnn6(malpa)gmail.com

Dodano po 4 [minuty]:

jak by co to podajcje jakies linki do stron z ktorych mozna sciagnac dobre gry, programy, etc
    axel234
    Level 17  
    Nokia 6230 to telefon na symbianie, więc pliki z rozszerzeniem *.sis są jak najbardziej wskazane.
    reziu
    Level 12  
    Nokia 6230 nie jest telefonem na platformie symbian i pliki *.sis są jak najbardziej NIEwskazane

A co do pytania, to wydaje mi się że aplikacje,gry itp można zainstalować jedynie za pomocą bluetootha, podczerwieni lub kabla. Wgrywanie plików na karte to nie to samo co instalacja aplikacji w telefonie.

pozdrawiam
    COPIERNICK
    Level 16  
    reziu wrote:

A co do pytania, to wydaje mi się że aplikacje,gry itp można zainstalować jedynie za pomocą bluetootha, podczerwieni lub kabla. Wgrywanie plików na karte to nie to samo co instalacja aplikacji w telefonie.

pozdrawiam

Racja. A to dlatego, że 6230 nie ma swojego własnego, "wbudowanego" instalatora.
    axel234
    Level 17  
    ty faktycznie! pisząc to cały czas myślałem o 6630. no ale była późna pora he he