Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nagrywarka LG- wymagania systemowe?

25 Jun 2005 14:28 921 5
  • Level 14  
    Witam! Chciałbym kupić nagrywarkę DVD LG 4163B (te z najnowszych modeli), ale martwią mnie trochę wymagania sprzętowe- minimalne na pudełku wynosiły:
    Procesor: 2,4 Ghz
    RAM: 512 MB
    Karta graficzna (?)- 128 MB
    Ja mam procesor 900 Mhz, 256 MB RAM i kartę graficzną (po co im do nagrywarki?)- 64 MB.

Czy będzie u mnie działać ta nagrywarka, bo w jednym sklepie powiedzieli mi że może być problem z dwustronnymi płytami, a w drugim że z nagrywaniem w najwyższych prędkościach. Czy to prawda?

Proszę o szybką pomoc.
  • Helpful post
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Ponieważ nagrywarka ta spełnia równocześnie funkcję odtwarzacza DVD, to wymagania te dotyczą raczej tej funkcji a nie funkcji nagrywarki.
  • Helpful post
    Level 39  
    Będzie działać . Możliwe , że przy dużych prędkościach będzie problem z opróżnianiem bufora , ale wyjściem jest obniżenie prędkości .
  • Helpful post
    Level 42  
    hmmm albo taki sprzet potrzebny jest np aby dzialalo poprawnie np nagrywanie filmow DVD (konwersja z plikow video na mpg2).
    FO nagrywania starczy spokojnie sprzet jaki masz.
  • Helpful post
    Level 13  
    900 jest git, i niech nie fandzolą że to a tamto, palanty w dekiel szarpane! A może dziesięć giga to mało, ciekawe czy któryś z tych mongołow wie chociaż cokolwiek o kompach... bo ja widzę że wszyscy "znawcy", a w szczegulności sprzedawcy to kupa PAŁ, które do wczoraj handlowały pietruszką i pojęcia nie mają co jest co: Proszę pana co to jest?- To jest najlepsze na świecie- A co to, to jest?- A to, to jest jeszcze lepsze na świecie! Niech kol. się nie słucha pajacy tylko kupuje i już, a tak na marginesie, to nie ma obecnie lepszej spawarki od NEC-a ND-3540 DL, a koszt to 205 zeta.
  • Level 14  
    edax wrote:
    900 jest git, i niech nie fandzolą że to a tamto, palanty w dekiel szarpane! A może dziesięć giga to mało, ciekawe czy któryś z tych mongołow wie chociaż cokolwiek o kompach... bo ja widzę że wszyscy "znawcy", a w szczegulności sprzedawcy to kupa PAŁ, które do wczoraj handlowały pietruszką i pojęcia nie mają co jest co: Proszę pana co to jest?- To jest najlepsze na świecie- A co to, to jest?- A to, to jest jeszcze lepsze na świecie! Niech kol. się nie słucha pajacy tylko kupuje i już, a tak na marginesie, to nie ma obecnie lepszej spawarki od NEC-a ND-3540 DL, a koszt to 205 zeta.

Hehe :D, zgadzam się z tobą że sprzedawcy są nie za bardzo rozgranięci i zwykle nie mają o niczym pojęcia. W takim razie kupuję jeszcze dzisiaj i dzięki za WSZYSTKIE wypowiedzi.

Pozdrawiam!!! :P

Jednak nie kupię na razie tej nagrywarki- pojawiła się isotna przeszkoda. Czytałem na opakowaniu nagrywarki (DVD LG 4163B) że współpracuje z systemami Windows 2000, ME, XP. A ja mam Windows 98 SE, więc jeśli nie zmienię systemu nie będę mógł kupić tej nagrywarki. :(
    P.S. Zdołowałem się trochę, bo ciągle tylko problemy z tą sprawą. :(
    (TJT)