Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CAR RADIO MEDION - czy ktoś może podzielić się opinią

baraka 25 Cze 2005 14:42 8770 5
  • #1 25 Cze 2005 14:42
    baraka
    Poziom 17  

witam
    mam pytanie , czy ktoś może się podzielić opinią na temat radia samochodowego cd MEDION MD 41133
    z góry dzięki i pozdrawiam

0 5
  • #2 25 Cze 2005 19:45
    Slawek J
    Poziom 30  

Szczerze to zalezy co od radia oczekujesz bo jesli w miare dobrego dzwieku to zapomnij o nim, szkoda twoich pieniedzy. Jak zalezy ci by bylo w miare tanie to kup jakies uzywane markowe radio, np. w media marktu radio CD Pioneer juz kosztuje okolo 400zl i to nowe. Te wszystkie radia w Polsce przywiezione to sa za grosze nabywane na zachodzie a siegnij opini ile z nich jeszcze dziala. Wybor twoj ja kupilem raz takie radio a po miesiacu zepsul sie potencjometr ktory jak sie okazalo jest do nie zdobycia a zgadnij po ile nowe panele sie sprzedaja ( cenia sie i to sporo ).
    Pozdrawiam.

0
  • #3 26 Cze 2005 00:07
    Gate
    Poziom 23  

Raz już o tym pisaliśmy. Jestem tego samego zdania. Lepiej renomowany ale używany niż to badziewie.

0
  • #4 26 Cze 2005 21:50
    baraka
    Poziom 17  

witam

jak widzę wszyscy odradzaja , chyba nie kupie , mam aparat medion 4.1 mpix i nie narzekam , zdjęcia wychodzą całkiem całkiem

dzieki za odpowiedzi

0
  • #5 26 Cze 2005 22:42
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Medion wypuścił na rynku niemieckim laptopy pod swoją marką i wygrały one w jakims tam rankingu. Tu chyba koledzy z działu komputerowego bedą wiedzieli o co chodzi. Niestety w sprzęcie car audio ta firma nie reprezentuje wysokiego poziomu. Ta sama półka co Red Star, Dax, Thompsonic i cała reszta bazarowych "firmówek".

0
  • #6 13 Lis 2005 20:46
    baraka
    Poziom 17  

witam
    radia nie kupiłem , a co do marki Medion to tak jak inni wyżej pisali,czyli jaka cena taka jakość ( a co do aparatu to działa ale obudowa sie "sypie" lekkie pukniecie i zaraz pęka - ale co tam )
    lepiej dołozyć i kupić firmowy (nawet o troche niższych parametrach )
    pozdrawiam

0