Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 1995 - trzaski w okolicach lewego koła

09 Kwi 2016 23:15 456 2
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam problem ze swoim samochodem marki Audi A4 rok 1995. Powymieniałem przeguby, łożyska, drążki kierownicze z końcówkami, łączniki stabilizatora. Od momentu wymiany przegubów zaczęło mi coś stukać w okolicach lewego koła. Samochód stoi przez kilka godzin i później zaczynam jazdę.Przez kilkanaście kilometrów jest cisza a później zaczynają się wydobywać z okolicy lewego koła ciche a później coraz głośniejsze odgłosy niczym jakby coś ocierało i to tak mocno (można powiedzieć że takie zgrzyty), w miarę przyśpieszania te odgłosy są coraz częstsze, a jak zwalniam to te zgrzyty (otarcia) są wolniejsze ale mocniejsze. Tak samo jeśli jadę pod górkę, że muszę dodać gazu to tak samo bardziej to słychać, no i oczywiście jak jadę z górki to też to bardziej słychać. Mniej słychać tylko wtedy jak jadę w miarę jednym tempem po prostym. I nie ma to reguły czy skręcam czy jadę prosto. Zgrzyta cały czas... Nie mam pojęcia co to może być. Może byłby w stanie ktoś coś podpowiedzieć???
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Ok. Jutro sprawdzę. A jeszcze nadmienię że dzisiaj jak jechałem to jak zaczęło zgrzytać to po jakiś 20 km przestało. Może i dość że gdzieś przy zakładaniu koła czy wymianie tych części ta osłona się podgięła. Jak sprawdzę to odpiszę co i jak z tym.