Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GALAXY I9100 S2 - Galaxy S2 can't mount:E , nie włącza się . Odin failed

10 Kwi 2016 02:37 1059 3
  • Poziom 16  
    Jak w temacie , kurde chciałem przeflashować na świeżo androidem 2.3.4KG6 3 plikowy + PIT Odinem1.83

Flash niby poszedł prawidłowo ale podczas włączania powyskakiwało mi can't moun't:E itd. i telefon nie chce się włączyć

Wszystko robiłem wg instrukcji na forum (pliki nie były wgrywane na pałe)

Dodam iż poprzednio był zainstalowany Android 4.0.4 , jak widać flashowałem do do 2.3.4 spowrotem i nie wiem czy to tego wina

Teraz podczas próby flashowania na Odinie 1.85 wywala mi taki błąd :

<ID:0/007> Added!!
    <ID:0/007> Odin v.3 engine (ID:7)..
    <ID:0/007> File analysis..
    <ID:0/007> SetupConnection..
    <ID:0/007> Initialzation..
    <ID:0/007> Set PIT file..
    <ID:0/007> DO NOT TURN OFF TARGET!!
    <ID:0/007> Complete(Write) operation failed.
    <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Da radę odratować ten telefon ? Telefon wchodzi normalnie w download mode i jest widziany przez komputer

Dodano po 2 [godziny] 35 [minuty]:

Edit: Poszło flashowanie dalej udało mi się wgrać soft jednak okazało się że nie było tam języka polskiego . A więc spróbowałem kolejny raz innym Romem 4 plikowym z Bootloaderem . Teraz smartfon nie daje oznak życia , tylko czarny ekran (nie działa recovery,download mode) , brak jakiejkolwiek reakcji na podłączenie do laptopa.

Przerwało tuż na początku wgrywania przy bootloaderze
  • Poziom 35  
    W tej sytuacji pomoże tylko JTAG.
  • Poziom 16  
    Można sprecyzować? Rozumiem że bez Boxa się nie obejdzie nie mając zbyt dużej wiedzy w temacie .
  • Poziom 35  
    JTAG to programowanie pamięci telefonu po bezpośrednim podłączeniu sie do pamięci poprzez CPU. Naprawia sie wtedy obszary tzw. Bootloader'a. W Twoim przypadku eMMC może juz być martwe. Jeżeli nie posiadasz żadnego urządzenia JTAG, to w domu tego nie naprawisz.