Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ACS-8952 /TID-8952 (chińczyk) - Radio BMW E46 przestawiona rozdzielczość ekranu

bmserwis 10 Kwi 2016 09:46 921 2
  • #1 10 Kwi 2016 09:46
    bmserwis
    Poziom 36  

Witam klient namieszał w radiu w ustawieniach w ten sposób, że prawdopodobnie przestawił rozdzielczość ekranu (to chińskie radio więc domyślam się, że oprogramowanie napisane pod parę modeli radia). Ekran dotykowy działa, wszystkie funkcje działają, ale nieszczęśliwie w obszar opcji od ustawień ekranu nie da się wejść (wypada poza obszarem ekranu).
    Radio wyświetla wszystko poprawnie, problem jest jednie z digitizerem.
    Drugi problem to tak naprawdę nie wiadomo jaki to model radia (domyślam się, że jest to ten sam produkt brandowany pod dane zamówienie).

Modele wizualnie pasujące ACS-8952/TID-8952/TTL-8952 (ten ostatni wynikałby z naklejki znamionowej).
    Jak zresetować je do ustawień fabrycznych albo czy ktoś ma wsad do zaprogramowania pamięci?

Dodano po 4 [minuty]:

Wygląda jak to:
    http://anunturi-auto.4tuning.ro/dvd-player/bu...ti-8952i-dedicata-bmw-m3-1998-2006-78323.html

0 2
  • #2 02 Paź 2016 15:18
    sp3rat
    Poziom 10  

Witam.
    Chciałbym podpiąć się pod temat bo mam podobne radio.
    W moim reset jest koło prawej gałki. Taki mały otworek.
    Moje radio ma problem następujący.
    Po podaniu zasilania na wyświetlaczu 7 " pojawia się logo BMW na ok 3sekundy i potem znika a na wyświetlaczu już nic nie ma. Nawet nie podświetla się. Po tych kilku sekundach znikają pewne napięcie ( nie mam schematu). Do radia podczepiony jest Bus Can Decoder.
    Proszę o naprowadzenie mnie na dobry trop.
    Myślę, że to Rado powinno działać samodzielnie, nawet w domu na warsztacie, bez can decodera.
    Jurek

0
  • #3 03 Paź 2016 10:57
    sp3rat
    Poziom 10  

Witam.
    Ja rozwiązałem swój problem.
    Na płycie głównej panela z wyświetlaczem i systemem były zimne luty. Po "przelutowaniu" połączeń z procesorem wszystk owróciło do normy.
    Pozdrawiam. Jurek

0
  Szukaj w 5mln produktów