Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobra nawigacja GPS do 350 zł

karolcio02 10 Kwi 2016 12:30 2010 11
  • #1 10 Kwi 2016 12:30
    karolcio02
    Poziom 5  

Witam!

Ostatnio chcę kupić nawigacje do 350zł. Nawigacja nie może być to Vordon i Navitel E500. Poniżej podaje cechy które chcę znaleź w takiej nawigacji:

-5 cali lub więcej

-Mapa Polski minimum może być Europy

-Dożywotnie aktualizacje

-Szczegółowe mapy no troche przesadzam w takich miejscowościach do 5tys ludności nie muszą być podane numery domów i takich szczegółów

-GPS który szybko działa i nie zrywa sygnału oraz nie znajduje mojej lokalizacji 10 minut tylko w chwile

-Dobre komendy np. chwile przed skrętem żebym się zorientował w dużych miastach bo mało jeżdżę w dużych miastach

-Asystent pasa ruchu

Wiem że w takiej cenie trudno coś takiego znaleźć, jak by było łatwo to bym tego artykułu nie pisał :p

0 11
  • #2 10 Kwi 2016 18:06
    jajacekpl
    Poziom 18  

Do 350 kupisz tylko dobre urządzenie - program nawigacyjny albo dopłacisz, albo wgrywasz darmowy (np. MapfactorNavigator).
    W tej cenie pomyśl o GOCLEVER DRIVE YANOSIK http://sklep.goclever.pl/goclever-nawigacja-drive-yanosik.html

Inna opcja (jeżeli masz telefon z Androidem i GPS) - ceny dla mapy PL:
    AutoMapa - za 150zł masz dwa lata aktualizacji http://www.mapamap.pl/Android_LTM
    Mapamap - LifeTime za 100zł http://www.mapamap.pl/Android_LTM

0
  • #3 11 Kwi 2016 08:55
    buczo11
    Poziom 27  

Witam!
    Zwróć uwagę na Navitel-a e500.

0
  • #4 13 Kwi 2016 21:39
    karolcio02
    Poziom 5  

Patrzyłem ale to ma być na prezent dla kobiety a ja miałem navitela e500 i komendy sie spóźniają i jeszcze ten głos.

0
  • #5 14 Kwi 2016 15:28
    karolcio02
    Poziom 5  

A TomTom 20CEE widziałem na promocji w x-kom za 349zł. Ma tylko 4,3 cala wygodne są 4,3calowe nawigacje?

0
  • #6 15 Kwi 2016 06:55
    buczo11
    Poziom 27  

Witam!

karolcio02 napisał:
    Ma tylko 4,3 cala wygodne są 4,3calowe nawigacje?

Moim zdaniem, trochę za mały ekran. Dla mnie nawigacja powinna mieć ekranik pomiędzy 5 i 6 cala.

0
  • #7 15 Kwi 2016 12:34
    Atteelectronics
    Poziom 11  

Dokładnie tak,nawigacje z ekranem 4-5 cali to są zbyt małe,jeżeli już to warto celować w przedział 5-6 cali,albo kupić dobrego smartfona z systemem Android i wgrać aplikację Google Map- aktualizacje na bieżąco i jest bardzo dokładna.

0
  • #8 15 Kwi 2016 17:57
    karolcio02
    Poziom 5  

Też o tym myślałem, ale ta osoba ma jeszcze cegłe i nie chce zmieniać. A jak to jest bo ja na swojego smartfona dokładnie LG G4c pobrałem nawigacje tomtom darmowe kilometryy 75 i jak chce żeby mi GPS działał to muszę mieć połączenie z internetem, a pobrałem mape polski i powinno działać bez neta a potrzebny jest net.

Dodano po 1 [minuty]:

A przy tablecie lenovo jakimś do 300zł też by był potrzebny internet aby GPS działał? A może smartfon z biedronki za niecałe 300zł :-P?

0
  • #9 16 Kwi 2016 19:24
    buczo11
    Poziom 27  

Androidowa aplikacja Here Maps + mapy do tego ściągasz za pośrednictwem tej aplikacji i możesz korzystać bez połączenia z internetem, wyłącznie z wbudowanego w smartfon modułu GPS.

0
  • #10 17 Kwi 2016 20:51
    karolcio02
    Poziom 5  

Pobrałem na mojego G4c kilka nawigacji TomTom GO, AutoMapa i Navitel. Otóż mam problem gdy chciałem pojechać gdzieś to włączyłem najpierw mapy Google, włączyłem GPS i i transmisje danych i pojawił się problem. Otóż gdy ja byłem na jednej ulicy na mapie wyświetliło mi się że jestem na ulicy oddalonej 3 km dalej. Potem pobrałem TomTom GO i zainstalowałem mapeę Polski. Włączyłem GPS (ta apka ładnie się prezentuje) i myślałem że będzie wszystko ok, ale nie. Tym razem nawet gdy włączyłem transmisje danych tomtom go nie mógł nawiązać połączeni z satelitami więc następna klapa. Pobrałem navitelea. Navitel działał bez transmisji danych ale pokazywał mnie na ulicy już trochę bliżej mnie ale wraz dalej niż 1KM. Pobrałem autoMape i pokazywała mnie około 300 metrów dalej niż w miejscu co byłem. Czy to wina mojego GPS w telefonie? z góry wielkie dzięki za pomoc.

0
  • #11 20 Kwi 2016 22:11
    japycz321
    Poziom 20  

Skoro masz dziwne zachowania na kilku różnych mapach to prawdopodobnie jest to wina Twojego smartfona. Nawigacja służy tylko i wyłącznie do nawigowania. Telefon jest to wszystkiego i moim zdaniem nie sprawdza się jako nawigacja. Urządzenie jakie można polecić do podanej przez Ciebie kwoty najbardziej warte uwagi to Modecom MX4 za 269zl. Do tego mapa albo navigo za 50zł, albo odrobine droższa automapa. I bedziesz zadowolony z takiego zestawu.

0
  • #12 21 Kwi 2016 14:22
    karolcio02
    Poziom 5  

Kupiłem Mio Spirit 7500LM i jestem zadowolony. Zamykam temat

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo