Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson K550i - Jak odzyskać zdjęcia oraz pliki 3GP z karty M2

rockboys 10 Kwi 2016 19:17 732 8
  • #1 10 Kwi 2016 19:17
    rockboys
    Poziom 3  

Bardzo proszę o pomoc,nie wiem co się mogło stać ,ale same znikły mi zdjęcia z karty pamięci w telefonie oraz pliki 3GP,posiadam telefon Sony Ericsson K550i , karta pamięci M2 4GB,w telefonie mam ustawione kopiuj na karte,na której obecnie pozostało mi 600 zdjęć i kilka plików 3GP, a reszta to około 60% utraconych zdjęć i plików 3GP.Bardzo zależy mi na odzyskaniu tych zdjęć i plików 3GP,bardzo proszę o pomoc.Jestem załamany, zdjęcia to moja historia z kilku lat,jeszcze raz proszę może ktoś mi pomoże.

0 8
  • Pomocny post
    #2 12 Kwi 2016 08:38
    Łukasz_W

Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych

Karta wykazuje poprawną pojemność?
    Czy do tej pory przeglądanie zawartości odbywało się poprawnie?
    Jak wygląda struktura karty w DMDE?

0
  • #3 12 Kwi 2016 12:08
    rockboys
    Poziom 3  

Czy karta wykazuje poprawną pojemność: właśnie zrobiłem odczyt czytnikiem na laptopie Phone Card - Zajęte miejsce 994MB . Wolne miejsce : 2,74GB . Pojemność 3,71GB.
    Przeglądanie zawartości - z telefonu czasem było trudno ponieważ zdjęć z kilku lat nazbierałem i plików 3GP czasem się zawieszało,ale jak podłączyłem czytnikiem do laptopa było wszystko dobrze ( nie wiem co znaczą jakieś dziwne chińskie pliki jak podłączam do laptopa ) .
    Nie wiem co to jest struktura karty w DMDE ? Proszę pomóżcie chociaż odzyskac z karty rok 2014 i 2015

0
  • Pomocny post
    #4 12 Kwi 2016 15:42
    Łukasz_W

Google -> DMDE
    Okno z widokiem partycji, ewentualnie wejść na aktywną partycję i zobaczyć czy "zniknięte" dane są widoczne.

0
  • #5 13 Kwi 2016 12:58
    rockboys
    Poziom 3  

Pobrałem program DMDE- odzyskałem 4000tys zdjęć , w programie jest że znalazł 4.820,nie wiem dlaczego nie odzyskałem tych 820 zdjęć, odzyskałem 360 plików wideo jestem szczęśliwy bo to zdjęcia i nagrania bezcenne dla mnie i mej rodziny. Wielki szacunek za ten program za pomoc wielkie dzięki. Tylko mam pytanie czy mogę spróbować i jak tym programem odzyskać 820 zdjęć ? Oraz - czyli ta karta pamięci jest już uszkodzona i lepiej jej nie używać ?

0
  • Pomocny post
    #6 13 Kwi 2016 13:01
    mati211p

Może dlatego, że jednocześnie można maks 4000 plików odzyskać? Teraz trzeba zaznaczyć drugi raz tylko te 820 i odzyskać.

0
  • #7 13 Kwi 2016 19:52
    rockboys
    Poziom 3  

No tak jest ograniczenie do 4000 max plików , tylko jak stwierdzić które to te 820 plików? Jest to gdzieś w ustawieniach programu? czy po prostu szukać ?

Dodano po 55 [sekundy]:

0
  • Pomocny post
    #8 13 Kwi 2016 20:00
    Łukasz_W

Można zaznaczyć opcje tworzenia listy odzyskanych plików, ale trzeba to zrobić przed odzyskiwaniem.
    Pliki zostały odzyskane w kolejności od "od góry do dołu". Trzeba sprawdzić, który był ostatni.

0
  • #9 16 Kwi 2016 15:59
    rockboys
    Poziom 3  

Odzyskałem wszystkie pliki 4000 + 820 , oraz pliki 3GP. W 2 godzinki . Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnie tematu karty z której odzyskałem zdjęcia i wideo , z tego wniosek że karta nie nadaje się już do użytku ? jest uszkodzona ? bo nie chce już utracić kolejnych pamiątek .

0