Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizja orange dekodery! !! Sagem whd uhd

Szymon 86 10 Kwi 2016 21:57 1149 1
  • #1 10 Kwi 2016 21:57
    Szymon 86
    Poziom 2  

Witam. Piszę u Was pierwszy raz i mam nadzieję że mi pomożecie. Posiadam telewizję tp orange satelitarną na dekoder sagemcom whd 80. Posiadam również drugi dekoder prywatny wraz z kartą (białą ) sagemcom shd85.
    Wszystko mam podłączone do liveboox i hula aż miło. Ostatnio miałem okazję kupić kilka dekoderów wraz z aktywnymi kartami whd i uhd. Okazało się że w dwóch dekoderach odrazu wyskakuje błąd s01 czyli błędne połączenie dekodera z siecią i na dekoderach zamiast godziny pojawia się 4 poziome kreski . I nic nie da się zrobić z tym. W 3 dekoder że wszystko zadziałało super do czasu aż nie chciałem przenieść go do innego pokoju. Po przeniesieniu stało się to samo co w poprzednich. A internet jest na pewno bo liveboox działa bez zastrzeżeń
    Błagam o pomoc bo grozi rozwodem

1 1
  • #2 09 Lis 2016 18:18
    dogigi
    Poziom 8  

Hej trzeba wcisnąć ok na ten błąd, potem jak nie ma połaczenia internetowego to wcisnąć połącz później i poczekać troche pare minut i się uruchomi z tymi kreskami na wyświetlaczu i potem znikną. Trochę trzeba tylko poczekać bo to strasznie wolny sprzet.

1