Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jambox - Opinie o użytkowaniu

11 Kwi 2016 10:06 2847 3
  • Poziom 9  
    Witam.

Zainteresowała mnie oferta Jamboxa, lecz nigdzie nie umiem znaleźć aktualnych opinii na ich temat (jeżeli jakieś są to są stare i generalnie, że to jest beznadzieja - opinie z przed ok. 3 lat). Prosił bym o wyrażenie opinii żeby nie wpakować się na minę. Myślę o pakiecie wielotematycznym HD + internet 70mb/s. Obecnie korzystam z usług CP, ale po latach bycia ich stałym klientem nie mają jakieś konkurencyjnej ceny abonamentu, więc zainteresował mnie Jambox.
    Z góry dziękuję za opinie i poświęcony czas.
  • Poziom 32  
    Przyłączam się do pytania.
    Zastanawiam się nad zamianą nc+ i LTE na Jambox i Internet od lokalnego dostawcy.
  • Poziom 1  
    W tej chwili jestem w trakcie testowania Jamboxa od około tygodnia, dostałem na test pełny pakiet i trzeba przyznać że obraz jest naprawdę dobrej jakości, zdarzają się czasami jakieś chwilowe klatkowania ale poza tym idzie bez zawiechy. dostałem malutki dekoder mag250 i po podłączeniu dysku można sobie nagrywać jedno oglądać drugie. Jak na razie mam bardzo pozytywne wrażenia
  • Poziom 9  
    Ja też wziołem na okres próbny sobie Jamboxa i też dostałem ten sam dekoder co Ty czyli mag250. Bardzo mnie pozytywnie zaskoczył jambox. Obraz tych samych kanałów co na CP jest dużo lepszy. Efekt końcowy czekam aż skończy mi się umowa z CP i zmieniam na jamboxa