Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE48JU6000 jak podłączyć słuchawki

okowitka 11 Kwi 2016 12:11 1632 3
  • #1 11 Kwi 2016 12:11
    okowitka
    Poziom 2  

czy podłączenie do telewizora Samsung UE48JU6000 w gniazdo słuchawkowe słuchawek lub przedłużacza do słuchawek zawsze wyłącza głośniki? Czy można to jakoś ominąć np. sterując pilotem? Problem jest w tym że telewizor wisi na ścianie i dostęp do gniazda słuchawek jest utrudniony. Proszę o radę bo nie wiem czy jest sens kupowania słuchawek jeżeli każdorazowo trzeba by było dostać się za telewizor z tyłu np. dla odzyskania dźwięku w głośnikach.

0 3
  • #3 11 Kwi 2016 16:14
    okowitka
    Poziom 2  

Dziękuję, czyli to samo będzie w przypadku podłączenia np. stacji słuchawek bezprzewodowych. Tzn. po podłączeniu stacji nadawczej nie będę miał dźwięku w głośnikach? Pytam dlatego ponieważ bez sensu jest umiejscowienie wtyczki do słuchawek z tyłu TV. Jeżeli jest już z wersją do wieszania na ścianie to mogłaby być z boku lub przodu. Miałem nadzieję że jakoś to można obejść w ustawieniach lub sterowaniu audio.

Dodano po 1 [minuty]:

Dziękuję, czyli to samo będzie w przypadku podłączenia np. stacji słuchawek bezprzewodowych. Tzn. po podłączeniu stacji nadawczej nie będę miał dźwięku w głośnikach? Pytam dlatego ponieważ bez sensu jest umiejscowienie wtyczki do słuchawek z tyłu TV. Jeżeli jest już z wersją do wieszania na ścianie to mogłaby być z boku lub przodu. Miałem nadzieję że jakoś to można obejść w ustawieniach lub sterowaniu audio.

1