Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Trzeszczenie na p造cie K7S5A

yogi455 25 Jun 2005 18:13 1002 5
    yogi455
    Level 12  
    Witam!!! Mam ma造 problem ostatnio wymieni貫m procesor z Durona 900 na AthlonXP 2200. Po wgraniu nowego biosa podnios貫m mu FSB z 100 do 133. Obecnie pracuj on na p造tce ECS K7S5A. Po 5 ok 7 godzin pracy s造cha w g這郾ikach szelest tak jakby si cos spawa這 i wiesz a mi si komp. Je郵i ktos ma program CPUCOOL to prosi bym go aby wyt逝maczy mi poszczeg鏊ne temperatury Temp1- 10 Temp2- 31 Temp3- 42 Temp Sens- 34. Jak zauwa篡貫m to po wzroscie Temp2 do ok 33 stopni celcjusza nast瘼uje w豉郾ie ten szelest i zawieszka programu. Prosz o pomoc!!! Co to jest to Temp2
  • Helpful post
    gladzio75
    Level 19  
    Ten szelest dziwna sprawa. Moze za wysoka temp procka?? A takie programy pokazujace temperature czesto oszukuja. Sciagnij Everet Home Edition i tam sprawdz. www.underpl.org Pozdro
  • Helpful post
    pw 9013
    Level 12  
    jesli zmieniles procka a nie zmieniales radiatora to zmien,bo chyba na durniu jets mniejszy niz na athlonie 2200 ;)
    forest kila zbila
    Level 15  
    http://k7jo.de/images/k7s5a.jpg
    sprawd kostk kodeka audio i chip czy si nie grzej
    K7s5a jest dosy wra磧iwa na napi璚ia, cz瘰to kiepskie 300W s przyczyn zwis闚
    yogi455
    Level 12  
    Sprawdza貫m t kostk audio i przypadkiem dotkno貫m radiatora na Grafice. My郵 瞠 bardzo szybko sie grzeje grafika i to jest powodem tych zwis闚 komputera. jakbym m鏬 kogos prosic o program do sprawdzania kart graficznych. Czekam!!
    brzuch0
    Level 17  
    yogi455 wrote:
    Sprawdza貫m t kostk audio i przypadkiem dotkno貫m radiatora na Grafice. My郵 瞠 bardzo szybko si grzeje grafika i to jest powodem tych zwis闚 komputera. jakbym m鏬 kogos prosic o program do sprawdzania kart graficznych. Czekam!!

Gdyby grafika si przegrzewa豉 to zacz窸a by najpierw sypa artefaktami . Dodam 瞠 przy fx5800 tmp po kt鏎ej nast瘼owa restart to ok 140 stopni.