Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda octavia 99r centralny zamek nie reaguje ani z pilota ani z kluczyka

12 Kwi 2016 09:30 1677 5
  • Poziom 8  
    Jak w temacie centralny zamek w mojej octavia 99r nie działa z pilota zero reakcji (baterie wymienione i do przedwczoraj działało) ani nie reaguje po włożeniu do drzwi kluczyka zamyka i otwiera tylko drzwi kierowcy, natomiast ze środka auta przyciskiem centralny zamyka i otwiera wszystkie... pomocy [/quote]
  • Poziom 36  
    Działa oświetlenie wnętrza ? coś jeszcze nie działa ?
  • Poziom 8  
    Oświetlenie działa. A jeszcze domykanie i otwieranie wszystkich szyb po wsadzeniu kluczyka w drzwi też nie działa a wcześniej działało
  • Poziom 36  
    Wygląda na problem z modułem komfortu.
    Masz jakąś możliwość diagnostyki ?
  • Poziom 8  
    Zależy co masz na myśli możliwość diagnostyki jeżeli komputer to nie...jeżeli coś co można samemu sprawdzić w garażowych warunkach to tak

Z tego co tu czytam to piszą że przy tym module to i szyby od środka by nie działały i z oświetleniem i z lusterkami by był problem.

Ale Oki postaram się to sprawdzić

Dodano po 5 [godziny] 11 [minuty]:

Ponad to okazało się że po otworzeniu drzwi kierowcy nie pali światło wewnętrzne( ale po otworzeniu drzwi pasażera działa) i brzęczek od świateł również nie daje sygnału
  • Poziom 1  
    Dyjo,
    Mam dokładnie te same objawy w swojej octavii , czy Tobie udało się rozwiązać problem? Jeśli tak - co było przyczyną?

Moderowany przez CameR:

Takie pytania proszę zadawać na [PW]

Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.