Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Omega B 2.0 16v zla praca na gazie co robic ?

Melik11 12 Apr 2016 12:25 786 11
    Melik11
    Level 7  
    Witam Posiadam Omege B 2.0 16v 1997r uzbrojona w gaz Stelle Nord i tu jest problem..

Autko na benzynie chodzi rowno nie gasnie wszystko oki lecz na gazie zaczynaja sie problemy
    Gdy przelaczy sie na gaz auto zaczyna sie dusic dodajesz gazu a tu nic zwalnia i gasnie chyba ze w tym czasie wlaczysz benzyne to wszystko wraca do normy gdy jednak przejedziesz na benzynie ponad 10 km i wlaczysz gaz wtedy dopiero auto zaczyna normalnie jechac na gazie lecz gdy się zatrzymam auto traci obroty i gasnie :/ co robic ? Nie mam juz pojecia :/

Dodam ze
    1. Silniczek Krokowy nowy
    2. Nie ciagnie lewego powietrza
    3. Przepuatnica przeplywomierz wyczyszczone.

Co to moze byc ?
    sebap
    Level 41  
    To instalacja sekwencyjna? Jeśli tak to reduktor i wtryskiwacze do przeglądu. Jakie masz w ogóle zamontowane graty od LPG?
    Melik11
    Level 7  
    Tak sekwencja wtryskiwacz mam czarne jakies nawet nie wiem jaka firma :/ i reduktor rowniesz ale jest cieply podczas jazdy :/ nie wiem nic o tym auto kupilem dopiero :/ i nie wiem od czego zaczac :/
    sebap
    Level 41  
    Trzeba sprawdzić ciśnienie reduktora ale objaw bardziej pasuje na klejące się od brudu wtryskiwacze.
    Melik11 wrote:
    reduktor rowniesz ale jest cieply podczas jazdy

Co to ma do rzeczy? Gdyby nie był ciepły to by auto nie pracowało na gazie.

P.S. Popraw pisownię postów bo ciężko się to czyta, szczególnie z tymi kropkami i kreskami.
    Melik11
    Level 7  
    A zapomnialem Wttyskiwacze byly czyszczone 2tygodnie temu i nic dalej tak samo :/ jakies pomysly ? Bo juz rece opadaja :(
    sebap
    Level 41  
    Reduktor zmień. Zestaw naprawczy pomaga tyle co umarłemu kadzidło więc nie opłaca się regenerować.
    Popraw tę pisownię.
    Melik11
    Level 7  
    Kurde no chyba trzeba bedzie dalej kase włożyć
    Ale Dzięki tylko czy to napewno to ? [/syntax]
    sebap
    Level 41  
    Nie mam pojęcia czy to na pewno to. Trzeba sprawdzić ciśnienie reduktora ale skoro go kupiłeś i nic o nim nie wiesz a wtryskiwacze czyszczone to raczej reduktor.
    Melik11 wrote:
    Kurde no chyba trzeba bedzie dalej kase włożyć

Spodziewałeś się, że kupisz auto z gazem i nie będzie wkładu finansowego?
    alojzy7719
    Level 36  
    Ciekawe w jakim stanie jest filtr fazy lotnej i ciekłej.
    sebap
    Level 41  
    alojzy7719 wrote:
    Ciekawe w jakim stanie jest filtr fazy lotnej i ciekłej.

Przez myśl mi nie przeszło, że autor tematu nie zmienił filtrów skoro wtryskiwacze były czyszczone.
    alojzy7719
    Level 36  
    Niektórzy wymieniając olej, "olewają" filtr oleju i powietrza (bo po co się wpędzać w koszty)...