Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP LJ P2015d - Nie drukuje dwustronnie

anty35 13 Apr 2016 07:33 3429 5
    anty35
    Level 26  
    Witam drukarka HP LJ P2015d sprawdzana na dwóch systemach win10 i win 7 w 10 -ce w sterowniku jest opcja włączenia na duplex i przełączam ale zachowuje się tak jakby nie zapamiętywał tego ustawienia i drukuje pojedyncze kartki. Podłączyłem drugą drukarkę już z siecią i tu zainstalował jeszcze raz ten sam sterownik, drukarka z siecią drukuje dwustronnie.Na 7-ce instaluje automatycznie sterownik z ręcznym duplexem czy ktoś miał już taki problem?
    hernan_cortes
    Level 21  
    U mnie w takich przypadkach zawsze wystarczyło zmienić w ustawieniach urządzenia, moduł druku dwustronnego na "zainstalowane".
    anty35
    Level 26  
    Witam mały błąd nie 2055 tylko 2015d

Dodano po 1 [godziny] 15 [minuty]:

Witam na win 7 udało mi się znaleźć jakiś sterownik na którym poszło ale na win 10 nie.Szukam dalej
    wrzachoo
    Level 9  
    Witam,

czy temat został rozwiązany?

Mam podoba sytuację z drukarką hp laserjet 2055dn na windows 10.
    Drukarka drukuje dwustronnie, ma duplex jednak po każdym wyłączeniu komputera musze od nowa wchodzić w ustawienia urządzenia i zmieniać opcje instalowalne: jednostka duplexowa na zainstalowana.
    Wtedy drukuje dwustronnie. jeśli uruchomię laptopa ponownie i będę chciał wydrukować dwustronnie, opcja jest niedostępna. znowu trzeba zmieniać ustawienia na zainstalowany duplex.

Laptop lenovo thinkpad x1 carbon 6 z windows 10 pro
    Drukarka hp laserjet 2055dn
    sterownik: HP LaserJet P205X series PCL6 Class Driver
    drukarka podłączona w sieci lokalnej
    mariuszp19
    Level 34  
    Spróbuj zalogować się do drukarki i tam ustawić duplex (te ustawienia są nadrzędne). Adres IP odczytasz z wydruku ustawień drukarki.
    wrzachoo
    Level 9  
    Witam,

Miałeś rację, problem rozwiązany. Dzięki za pomoc!