Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra G - Kodowanie pilota

13 Kwi 2016 15:11 3126 7
  • Poziom 6  
    Witam :)
    Jestem posiadaczem Opla Astry G 98. Od pewnego czasu przestał mi działać zamek centralny. Okazało się że spalił się moduł zamka centralnego. Kupiłem używany i wymieniłem. Zamek działa ale tylko gdy przekręcę kluczyk w zamku kierowcy. W samochodzie mam oryginalny zamek centralny więc mam kluczyk wraz pilotem, czy da się zaprogramować ten pilot tak aby działał z nowym modułem ? W internecie znalazłem jak się koduje pilot w stacyjce, ale to nie działa. Mam nadzieje ze się da jakoś go zakodować bo nie mam ochoty kupować osobnego pilota do kluczy.
  • Poziom 34  
    Nie wiadomo czy pilot nadaje.
  • Poziom 22  
    Musisz zakodować go kompem
  • Poziom 8  
    Okey, dzieki za odpowiedz. W najblizszym czasie udam sie do kogos kto ma opcoma. Mam nadzieje ze bedzie działać.
  • Poziom 21  
    Kolego może być problem z zakodowaniem pilota po spalonym module.Sama wymiana modułu to pół sukcesu musisz zdiagnozować przyczynę jego spalenia(przelotki kablowe drzwi,klapy)

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    damian12020 napisał:
    oryginalny zamek centralny więc mam kluczyk wraz pilotem

Do "nowego" (wymontowany z innego pojazdu) modułu , nie dopiszesz swoich starych pilotów.

Gwoli uzupełnienia, pomimo upływu czasu - GM tego nie przewidywał, stąd i urządzenie Tech 2 nie miało funkcji dopisywania nowego pilota do systemu. Da się dopasować i używany pilot i używane transpondery.[r]
  • Poziom 22  
    Ja bez problemu dopisywałem piloty z innych opli to mojego. Zmieniałem też sterowniki zamka i zawsze mogłem dopisać do nich piloty. Chodzi o astre G Omege b i zafire A .
  • Poziom 25  
    CameR napisał:
    damian12020 napisał:
    oryginalny zamek centralny więc mam kluczyk wraz pilotem

Do "nowego" (wymontowany z innego pojazdu) modułu , nie dopiszesz swoich starych pilotów.

niestety nie masz racji