Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki do słuchania muzyki i grania

sebaxfi 14 Apr 2016 14:34 840 9
    sebaxfi
    Level 9  
    Szukam słuchawek do słuchania muzyki i grania (głównie do World of Tanks) znalazłem kilka modeli ale nie mogę się zdecydować Sennheiser HD 203, Sennheiser HD 205 II, Superlux HD-681, Creative Aurvana Live, Superlux HMC631, SteelSeries Siberia V3, Razer Kraken USB lu PRO, Superlux HD669 moim faworytem na razie jest Sennheiser HD 203 (139zł) co o nich myślicie? co do budżetu to 200zł ale jeśli będzie warto dołożyć to max 300zł
  • Helpful post
    buczo11
    Level 28  
    Witam!
    Do zestawienia i porównania dorzuciłbym jeszcze produkty AKG, np. AKG K511 lub AKG K514 MKII.
  • Helpful post
    RMS.pl

Level 26  
    Zerknij jeszcze na JBL J55 / Synchros E30
    sebaxfi
    Level 9  
    Moje zestawienie trochę się zmieniło Creative Aurvana Live!, Superlux HD660, Encore RockMaster OE, AKG K514 MKII i spośród tych słuchawek będę coś chciał wybrać, które z tych słuchawek będzie oferowało najlepszą jakości dźwięku?
    shadow4601243
    Level 23  
    Jakiej muzyki słuchasz?
  • Helpful post
    buczo11
    Level 28  
    sebaxfi wrote:
    które z tych słuchawek będzie oferowało najlepszą jakości dźwięku?

To byłaby bardzo subiektywna ocena i każdy może postrzegać to inaczej. Moim zdaniem np. AKG mają tendencję do lekkiego podkręcania basów co czasem brzmi sztucznie (ale to moja opinia i czasem mnie się to podoba). Jeśli masz możliwość osobistego odsłuchu, to namawiam Cię do tego. Osobiście wybrałbym AKG.
    sebaxfi
    Level 9  
    Quote:
    Jakiej muzyki słuchasz?
    techno,trance,pop,disco
  • Helpful post
    shadow4601243
    Level 23  
    sebaxfi wrote:
    Quote:
    Jakiej muzyki słuchasz?
    techno,trance,pop,disco

W takim razie ze swojej strony też AKG polecę. Superlux też będą ok, niższe modele Sennheiser raczej mają mało basu.

Nad gamingowym szmelcem nawet się nie zastanawiaj.
    buczo11
    Level 28  
    RMS.pl wrote:
    Synchros E30

Również posiadam, moim zdaniem bardzo dokładnie odtwarzają muzykę i niemiłosiernie potrafią obnażyć marną jakość nagrań, np. słabej jakości MP3. Przy plikach bezstratnych ,np. FLAC, WAV pokazują pazur i rozwijają skrzydła.
    sebaxfi
    Level 9  
    Temat do zamknięcia, zdecydowałem się na AKG K511 (AKG K514 MKII już nie produkują)