Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wielton ns 34 - Uciekając powietrze z zaworu.

14 Apr 2016 18:06 2811 8
  • Level 11  
    Witajcie,
    Jestem obecnie w trasie i mam problem z naczepa. Zdjęcie przedstawia jakiś zawór, jest tam taki uciety przewód z niebieską opaska. Właśnie tu ucieka powietrze cały czas. Po zgaszeniu powietrze ucieka aż zbiorniki będą puste. Jeżeli ktoś wie jak to się nazywa będę wdzięczny za pomoc. Niestety na urządzeniu nie mogę odczytać nazwy,numeru.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Moderator of Car Maps
    Nie wiem czy do końca dobrze widzę, ale zatkanie tego przewodu nie wchodzi w grę.
    Moim zdaniem nic nie zrobisz na szybko. To jest chyba przekaźnikowy czteroobwodowy zawór ale nie dam głowy.
  • Level 11  
    Jasne, że zamykanie nie wchodzi w grę, tędy jest usuwany nadmiar. Ale czekamy,może ktoś będzie pewny co do tego co to jest.
  • Moderator of Car Maps
    Od czego by nie był to i tak nie wymienisz go na drodze. Odkręcić te przewody to nie lada wyzwanie.
  • Level 11  
    Zdaje sobie sprawę, że na drodze tego nie zrobię, ale za parę dni będę w domu, więc mógłbym te cacko zamówić.
  • Helpful post
    Level 15  
    Witam jest to zawór szybkiego odhamowania (odpowietrzania) nie wiem jakie masz tam gwinty ale prawdopodobnie to powinno pasować wabco 973 500 051 0 w środku jest gumowy tłoczek który prawdopodobnie nawalił i nie uszczelnia
  • User removed account  
  • Level 11  
    Witam.
    Sprawa się wyjaśniła. Niesprawny zawór odhamowywania. W nowym słychać jak tłoczek pracuje, w starym już chyba nie pracował. Dziękuję wszystkim za pomoc, mam nadzieję, że post przyda się komuś w przyszłości.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Zamykam temat.