Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LG G4C nie działa w telefonie GPS

karolcio02 16 Apr 2016 16:42 2679 6
    karolcio02
    Level 5  
    Nie wiem czy wybrałem dobre forum.
    Witam. Pobrałem na mojego G4c kilka nawigacji TomTom GO, AutoMapa i Navitel. Otóż mam problem gdy chciałem pojechać gdzieś to włączyłem najpierw mapy Google, włączyłem GPS i i transmisje danych i pojawił się problem. Otóż gdy ja byłem na jednej ulicy na mapie wyświetliło mi się że jestem na ulicy oddalonej 3 km dalej. Potem pobrałem TomTom GO i zainstalowałem mapeę Polski. Włączyłem GPS (ta apka ładnie się prezentuje) i myślałem że będzie wszystko ok, ale nie. Tym razem nawet gdy włączyłem transmisje danych tomtom go nie mógł nawiązać połączeni z satelitami więc następna klapa. Pobrałem navitelea. Navitel działał bez transmisji danych ale pokazywał mnie na ulicy już trochę bliżej mnie ale wraz dalej niż 1KM. Pobrałem autoMape i pokazywała mnie około 300 metrów dalej niż w miejscu co byłem. Czy to wina mojego GPS w telefonie? z góry wielkie dzięki za pomoc.
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    Sugeruję koledze pobrać jedną z setek aplikacji do testowania GPS-u, jak np. GPS Test.
    Następnie poszukać informacji w internecie, jak poprawić dokładność i szybkość działania GPS-u w kolegi telefonie, np: tutaj.
    karolcio02
    Level 5  
    Robiłem to już kilka razy i zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i nic nie pomogło
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    karolcio02 wrote:
    Robiłem to już kilka razy
    Czyli co?
    karolcio02
    Level 5  
    Sprawdzałem klikoma apkami np. GPS Test
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    No i co wynikło z tych testów?
    karolcio02